Jak Szybko Otworzyć Konto

Posiadanie rachunku bankowego jest w dzisiejszych czasach już koniecznością. Z tego artykułu dowiesz się, jak szybko otworzyć konto bankowe przez Internet.

Jak Szybko Otworzyć Konto

Zakładanie konta bankowego jest dzisiaj bardzo proste i łatwe. Czasy, kiedy trzeba było udawać się do placówki bankowej, przeszły już do historii. W dobie Internetu wszystko jest o wiele prostsze, również korzystanie z usług bankowych.

Jak szybko otworzyć konto w aplikacji mobilnej

Obecnie, najlepszym sposobem zakładania konta bankowego zdalnie, jest wykorzystanie w tym celu bankowej aplikacji mobilnej. Każdy posiadacz smartfona, będzie w stanie sobie z tym poradzić bez najmniejszego problemu. Konieczne jest jednak posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, oraz ukończone 18 lat.

Na początek instalujesz aplikację mobilną wybranego przez Ciebie banku, a następnie rejestrujesz nowego użytkownika. Na początkowym etapie rejestracji, podajemy tylko podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko i numer telefonu.

Czytaj też: Konto bez kuriera.

Po weryfikacji numeru telefonicznego przechodzimy do dalszej części wniosku. Konieczne będzie wtedy wpisanie danych z dowodu osobistego lub paszportu, oraz wykonanie fotografii dokumentu. Na podstawie przesłanych danych, bank przygotowuje wstępną umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Aby zawrzeć umowę przez Internet, należy jeszcze wykonać zdjęcie twarzy, tzw. selfie, oraz zatwierdzić przesłaną przez bank umowę. Po zapoznaniu się z warunkami prowadzenia konta bankowego zatwierdzamy umowę, wpisując specjalny kod, otrzymany w wiadomości SMS.

Jeśli masz jakieś pytania jak szybko otworzyć konto bankowe przez Internet, napisz w komentarzu poniżej, lub skontaktuj się z nami przez e-mail. Zachęcamy również do udostępniania naszych treści.

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności