Jak Szybko Otworzyć Konto

Posiadanie rachunku bankowego jest w dzisiejszych czasach już koniecznością. Z tego artykułu dowiesz się, jak szybko otworzyć konto bankowe przez Internet.

Jak Szybko Otworzyć Konto

Zakładanie konta bankowego jest dzisiaj bardzo proste i łatwe. Czasy, kiedy trzeba było udawać się do placówki bankowej, przeszły już do historii. W dobie Internetu wszystko jest o wiele prostsze, również korzystanie z usług bankowych.

Jak szybko otworzyć konto w aplikacji mobilnej

Obecnie, najlepszym sposobem zakładania konta bankowego zdalnie, jest wykorzystanie w tym celu bankowej aplikacji mobilnej. Każdy posiadacz smartfona, będzie w stanie sobie z tym poradzić bez najmniejszego problemu. Konieczne jest jednak posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, oraz ukończone 18 lat.

Na początek instalujesz aplikację mobilną wybranego przez Ciebie banku, a następnie rejestrujesz nowego użytkownika. Na początkowym etapie rejestracji, podajemy tylko podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko i numer telefonu.

Po weryfikacji numeru telefonicznego przechodzimy do dalszej części wniosku. Konieczne będzie wtedy wpisanie danych z dowodu osobistego lub paszportu, oraz wykonanie fotografii dokumentu. Na podstawie przesłanych danych, bank przygotowuje wstępną umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Aby zawrzeć umowę przez Internet, należy jeszcze wykonać zdjęcie twarzy, tzw. selfie, oraz zatwierdzić przesłaną przez bank umowę. Po zapoznaniu się z warunkami prowadzenia konta bankowego zatwierdzamy umowę, wpisując specjalny kod, otrzymany w wiadomości SMS.

Jeśli masz jakieś pytania jak szybko otworzyć konto bankowe przez Internet, napisz w komentarzu poniżej, lub skontaktuj się z nami przez e-mail. Zachęcamy również do udostępniania naszych treści.

Poprzednie

Jak Zarabiać na Kontach Bankowych

Czym jest Kredyt Hipoteczny

Dalej

Dodaj komentarz