Konto w mBanku

Wystarczy, że masz telefon z systemem operacyjnym iOS lub Android oraz aktualny dowód osobisty.

mBank zakładanie konta

Co będzie potrzebne, żeby założyć konto w mBanku

Do połączenia z konsultantem będzie Ci potrzebny telefon z zainstalowaną aplikacją mBanku oraz aktualny dowód osobisty.  Aplikację możesz pobrać z autoryzowanych sklepów App Store i Google Play.


MBANK

O zł

  • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
  •  za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
  •  za wypłaty z bankomatów za granicą
  •  za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • kurier, wizyta w banku

PRZEJDŹ DO BANKU

Konto w mBanku

Jak otworzyć konto w mBanku

Zobacz na krótkim wideo jak szybko, przy użyciu aplikacji mobilnej, otworzysz konto w mBanku. Wszystko przez Internet,  bez wychodzenia z domu.

PRZEJDŹ DO BANKU

Dlaczego rozmowa wideo

Chciałbyś założyć konto w mBanku, ale w Twojej okolicy nie ma naszego oddziału, w którym mógłbyś podpisać umowę? Nie chcesz też czekać na kuriera, który dostarczy Ci dokumenty? Skorzystaj z nowej usługi. Pobierz aplikację mobilną i porozmawiaj z naszym konsultantem – kiedy chcesz i gdzie chcesz. Rachunek otworzymy dla Ciebie podczas jednej rozmowy.

Bezpieczeństwo i wygoda

Usługa jest całkowicie bezpieczna. Połączenie z bankiem jest szyfrowane, dodatkowo regularnie aktualizujemy systemy bezpieczeństwa. Nie zajmiemy Ci wiele czasu. Nie musisz zmieniać planu swojego dnia. Rozmowa z konsultantem zajmie Ci tylko kilka minut.

Z nami otworzysz rachunek, a później wrócisz do swoich codziennych obowiązków i będziesz mógł się cieszyć możliwościami, jakie Ci oferujemy w ramach naszych usług i produktów. Pamiętaj, że w trakcie połączenia przekazujesz nam swoje dane osobowe, dlatego upewnij się, że przebywasz w miejscu, które zapewnia poufność rozmowy.

Poprzednie

Konto w Banku Pekao

Konto w Santander Banku

Dalej

Dodaj komentarz