Konto w mBanku

Wystarczy, że masz telefon z systemem operacyjnym iOS lub Android oraz aktualny dowód osobisty.

mBank zakładanie konta

Co będzie potrzebne, żeby założyć konto w mBanku

Do połączenia z konsultantem będzie Ci potrzebny telefon z zainstalowaną aplikacją mBanku oraz aktualny dowód osobisty.  Aplikację możesz pobrać z autoryzowanych sklepów App Store i Google Play.

MBANK

O zł

  • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
  •  za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
  •  za wypłaty z bankomatów za granicą
  •  za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • kurier, wizyta w banku

PRZEJDŹ DO BANKU

Konto w mBanku

Jak otworzyć konto w mBanku

Zobacz na krótkim wideo jak szybko, przy użyciu aplikacji mobilnej, otworzysz konto w mBanku. Wszystko przez Internet,  bez wychodzenia z domu.

PRZEJDŹ DO BANKU

Dlaczego rozmowa wideo

Chciałbyś założyć konto w mBanku, ale w Twojej okolicy nie ma naszego oddziału, w którym mógłbyś podpisać umowę? Nie chcesz też czekać na kuriera, który dostarczy Ci dokumenty? Skorzystaj z nowej usługi. Pobierz aplikację mobilną i porozmawiaj z naszym konsultantem – kiedy chcesz i gdzie chcesz. Rachunek otworzymy dla Ciebie podczas jednej rozmowy.

Bezpieczeństwo i wygoda

Usługa jest całkowicie bezpieczna. Połączenie z bankiem jest szyfrowane, dodatkowo regularnie aktualizujemy systemy bezpieczeństwa. Nie zajmiemy Ci wiele czasu. Nie musisz zmieniać planu swojego dnia. Rozmowa z konsultantem zajmie Ci tylko kilka minut.

Z nami otworzysz rachunek, a później wrócisz do swoich codziennych obowiązków i będziesz mógł się cieszyć możliwościami, jakie Ci oferujemy w ramach naszych usług i produktów. Pamiętaj, że w trakcie połączenia przekazujesz nam swoje dane osobowe, dlatego upewnij się, że przebywasz w miejscu, które zapewnia poufność rozmowy.

Popularne banki w Polsce

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności