Karta Curve Promocja

Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę kredytową lub płatniczą, aplikacja Curve na pewno Ci się przyda. Dokładną zasadę działania, oraz zalety karty opisuje poniżej. Karta Curve promocja, oferuje również atrakcyjny bonus finansowy na start.

Karta Curve

> ZAMÓW DARMOWĄ KARTĘ CURVE I ODBIERZ 50 zł – £10 NA START <

Karta Curve co to jest ?

Curve jest debetową kartą płatniczą, która także posiada wiele dodatkowych funkcji. Główną zaletą karty i współpracującej z nią aplikacji, jest możliwość korzystania przy jej pomocy z innych posiadanych kart.

Dzięki temu nie musisz już nosić ich ze sobą, a mimo to nadal z nich korzystasz. Aby dowiedzieć się, jak to jest możliwe, zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

Jak działa karta Curve

Aplikacja Curve stanowi swego rodzaju hub, czy łącznik dla innych kart płatniczych, debetowych, czy kredytowych. Każda karta płatnicza, która zostanie dodana do aplikacji, może być użyta do dowolnej transakcji wykonanej kartą Curve.

Karta Curve Promocja

W taki sposób jedna karta płatnicza może zastąpić kilka, lub nawet kilkadziesiąt innych kart debetowych i kredytowych. Wystarczy przed wykonaniem transakcji zaznaczyć w aplikacji kartę, której aktualnie chcemy użyć, a następnie wykonać płatność za pomocą karty Curve.

Środki zostaną wtedy pobrane z tej, aktualnie wybranej karty. Jest to bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza przy zakupach w obcej walucie.

Jeśli jednak nie będziemy posiadali karty wielowalutowej, aplikacja Curve przeliczy wydaną kwotę po bardzo korzystnym kursie wymiany.

Karta Curve promocja dla nowych klientów

Brytyjski Fin-Tech przygotował również atrakcyjną promocję dla nowych klientów. Każda osoba, która zamówi kartę, a następnie wykona przy jej pomocy jedną transakcję, otrzyma bonus w wysokości 10 funtów brytyjskich.

Środki zasilą główne konto Curve, i będą mogły być wykorzystane w dowolnym momencie. Karta Curve może być używana również jako standardowa karta płatnicza. Oznacza to, że ma konieczności przypisywania do niej innych kart.

Aby jednak używać samej karty Curve do wykonywania transakcji płatniczych. Konieczne będzie posiadanie na niej wolnych środków.

Jak doładować kartę Curve

Curve nie została stworzona do przechowywania pieniędzy, i nie jest typową kartą prepaid. Dlatego nie ma prostego sposobu na jej doładowanie. Jednak zdarza się, że użytkownicy potrafią zgromadzić na karcie dosyć pokaźne sumy.

Program poleceń

Jednym z głównych sposobów doładowania karty Curve jest skorzystanie z programu poleceń. W zależności od aktualnej promocji, za każdego poleconego klienta można otrzymać kilka dodatkowych funtów.

Środki te lądują wtedy na Twoim koncie w aplikacji, i mogą być wykorzystane w dowolny sposób.

Cash back

Usługa cash back polega na zwrocie niewielkiego procenta pieniędzy, wydanych na zakupy. Obecnie w aplikacji Curve możemy liczyć na zwrot 1% wydanych środków. Zwracane środki również zasilają Twoje konto Curve.

Funkcja dostępna jest dla wszystkich nowych klientów przez 30 dni przy darmowym planie blue, oraz przez cały czas w przypadku płatnych planów taryfowych.

Bezpieczeństwo użytkowania karty Curve

Dzięki jednej karcie Curve możemy zostawić wszystkie inne nasze karty w domu, unikając w ten sposób ich zgubienia czy kradzieży. Zamawianie dodatkowej karty w banku jest bardzo kłopotliwe i często również kosztowne. Dlatego przechowywanie kart kredytowych i debetowych w bezpiecznym miejscu, jest jak najbardziej wskazane.

Karta Curve współpracuje z systemem Google Pay oraz Apple Pay. Dlatego nie musisz nawet posiadać przy sobie fizycznej karty Curve. Wszystkie płatności możesz realizować za pomocą telefonu obsługującego wirtualny portfel.

Świetną funkcją poprawiającą bezpieczeństwo użytkowania, jest możliwość zamrożenia karty. W aplikacji może być aktywna tylko jedna karta na raz. Dlatego dobrą praktyką jest aktywowanie wybranej karty, tylko w momencie wykonywania nią transakcji.

Jak zdobyć kartę Curve

Aby otrzymać kartę Curve, wystarczy zainstalować specjalną aplikację na telefon, a następnie zarejestrować nowego użytkownika. Cały proces instalacji i rejestracji użytkownika jest bardzo prosty i przejrzysty.

W ostatnim kroku zamawiamy fizyczną kartę, która będzie dostarczona na wskazany w aplikacji adres. Obecnie mamy do wyboru trzy różne plany taryfowe. Na początek proponuje skorzystać z podstawowego planu blue, który jest darmowy. W każdej chwili będzie można łatwo zmienić plan na wyższy, i w ten sposób otrzymać dodatkowe korzyści z użytkowania karty.

Dokładną instrukcję krok, po kroku, jak zamówić kartę Curve, znajdziesz w naszym artykule; Do czego służy karta Curve.

Zalety karty Curve

Kilka podstawowych zalet korzystania z karty Curve wymieniono już w artykule. Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych korzyści, jakie daje używanie karty.

  • darmowa karta w podstawowej wersji
  • łatwa w obsłudze aplikacja mobilna
  • możliwość „podpięcia” wielu kart
  • brak dodatkowych kosztów przy płatnościach walutowych
  • program ochrony kupujących

Wady aplikacji Curve

Karta Curve promocja jest doskonałym narzędziem do zarządzania płatnościami. Jednak jak wszystko, ma też swoje słabsze strony. Dotyczą one jednak głównie darmowego planu taryfowego.

  • limity wydatków przy darmowym pakiecie
  • aby zmienić aktywną kartę, musisz mieć połączenie internetowe w telefonie
  • cash back dostępny jest głównie dla wyższych planów taryfowych

Podsumowanie oferty karta Curve promocja

Korzystanie z aplikacji Curve pozwala na lepsze zarządzanie wydatkami z kart debetowych i kredytowych. Jedną z funkcji aplikacji jest przypisywanie wydatków do różnych kategorii tematycznych.

Podstawowy wariant karty będzie w zupełności wystarczający na początek, aby dokładnie poznać wszystkie funkcje serwisu Curve. Osoby bardziej wymagające, mogą skorzystać z jednej z płatnych wersji karty.

Oferują one dodatkowe korzyści w postaci na przykład cash back. Dlatego przy dużych wydatkach, koszty miesięcznego abonamentu powinny zwrócić się użytkownikowi z nawiązką.

5/5 - (10 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności