Konto w Banku Millennium

Sprawdź jak otworzyć konto w Banku Millennium bez wychodzenia z domu. Bank Millennium rozpoczął działalność w Polsce jako BIG Bank, czyli Bank Inicjatyw Gospodarczych w 1989 roku. W roku 1997 doszło do połączenia z Bankiem Gdańskim, i utworzenia jednej marki BIG Bank Gdański, która w 2003 roku została przemianowana na Millennium.

Bank Millennium

Konto w Banku Millennium

  • 0 zł  za prowadzenie rachunku płatniczego
  •  0 zł  za obsługę karty debetowej
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • 0 zł za wygodne przelewy BLIKIEM na numer telefonu.
  • kurier, wizyta w banku.

PRZEJDŹ DO BANKU

Millennium 360

Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. W przypadku braku wpływu lub braku 1 płatności kartą lub BLIKIEM opłata za prowadzenie Konta 360° i obsługę karty debetowej wynosi 15 zł/miesięcznie. 

Bank Millennium dla klientów indywidualnych

Organizacja stawia sobie za cel ciągły rozwój i umacnianie pozycji na rynku. Bank dostarcza wysokiej jakości usługi w różnych grupach docelowych. Znajdziemy tutaj oferty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również dla biznesu. Motto banku to tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu.

Osoby fizyczne znajdą dla siebie w Banku Millennium bardzo bogatą ofertę usług bankowych. Sztandarowym produktem jest Konto 360º, które jest w ofercie banku już od 2014 roku. Produkt skierowany jest do osób, które aktywnie korzystają z usług bankowych. Oferta przepełniona jest różnego produktami i nowinkami technologicznymi.

Bank nie zapomniał również o studentach i młodzieży. Jednym z produktów banku jest konto młodzieżowe, dla nastolatków do 18 roku życia. Konto Student skierowane jest natomiast do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia.

Jak większość instytucji finansowych, Millennium oferuje również bogatą ofertę kont oszczędnościowych i lokat bankowych. Depozyt na 3 miesiące, zadowoli osoby, które lubią mieć swoje środki pod stałą kontrolą.

Konto w Banku Millennium w bankowej aplikacji mobilnej

Bank Millennium kładzie duży nacisk na wprowadzanie nowoczesnych technologii w swoich usługach. Doskonałym przykładem takiego podejścia jest oferta konta bankowego w aplikacji mobilnej.  Większość banków zapewnia dostęp do rachunku osobistego za pomocą komputera, czy nowoczesnego telefonu komórkowego. Jednak w Banku Millennium możemy również otworzyć nowy rachunek bankowy, bez konieczności odwiedzania placówki bankowej, i bez podpisywania umowy w obecności kuriera.

Nowoczesny system informatyczny zapewnia bezpieczną weryfikację danych osoby wnioskującej o rachunek bankowy. Odbywa się to przez wykonanie fotografii dokumentu oraz twarzy. Dane te, za pomocą aplikacji mobilnej, są automatycznie przesyłane do centrali banku. Dzięki temu nasze konto może być w pełni aktywne, już w kilka minut od rozpoczęcia procesu zakładania konta.

Popularne banki w Polsce

Sprawdź również ofertę kont internetowych. Jeśli masz dodatkowe pytania lub sugestie, jak otworzyć konto w Banku Millennium, napisz w komentarzu pod artykułem.

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności