Konto w BNP Paribas

Bank powstał w 2015 roku, z połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej ora BNP Paribas Polska. Właścicielem banku jest francuska grupa PNP Paribas. Instytucja cieszy się dużym zaufanie zarówno małych i średnich firm, jak i sporej rzeszy klientów indywidualnych.

Konto w BNP Paribas

Konto w BNP Paribas

  • kurier, wizyta w banku.
  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł* za użytkowanie karty debetowe
  •  0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce

PRZEJDŹ DO BANKU

Konto Paribas

*Opłata za użytkowanie karty debetowej „Karta Otwarta na Dzisiaj” do Konta dla Posiadacza wynosi 0 zł w przypadku wykonania w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej tą kartą oraz w przypadku gdy Posiadacz nie ukończył 26. roku życia, (w przeciwnym wypadku 3 zł miesięcznie).

Oferta banku jest bardzo szeroka. Ze swoimi produktami stara się on dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

BNP Paribas

Produkty finansowe BNP Paribas

Jak większość banków, francuski potentat najwięcej klientów znajduje wśród osób fizycznych. Głównym produktem skierowanym do tej grupy klientów jest konto osobiste.  Na specjalne traktowanie mogą liczyć osoby, które nie ukończyły 26 roku życia. Otrzymają oni nie tylko darmowe konto, ale również bezpłatną obsługę karty płatniczej.

Darmowe konto osobiste jest standardem w banku BNP Paribas. Jednak za używanie karty płatniczej wydanej do konta, trzeba będzie już zapłacić. Opłaty można uniknąć, spełniając warunki określone w cenniku. Obecnie jest to wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej, jednak warto na bieżąco sprawdzać regulamin, ponieważ może się on zmienić.

Oferta biznesowa

Bank posiada ciekawą ofertę również dla klientów biznesowych. Konto otwarte na biznes zawiera szereg usług dodatkowych ułatwiających zarządzanie firmą. Przedsiębiorcy mogą skorzystać np. z platformy wspomagającej wystawianie fakur – Goksięgowość, lub z usługi faktoringu. Bardzo często również są organizowane różnego rodzaju promocje bankowe, czy oferty specjalne, dlatego zawsze warto sprawdzać aktualną ofertę banku.

Dla klientów posiadających konto firmowe w BNP Paribas dostępny jest tzw. Auto Plan, czyli długoterminowy wynajem samochodu. Nie można również zapomnieć o wynajmie terminali płatniczych. Są one bardzo częstą usługą w bankowości biznesowej.

Popularne banki w Polsce

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat produktów banku BNP Paribas, napisz w komentarzu poniżej. Zachęcamy również do udostępniania naszych wpisów.

5/5 - (2 votes)

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności