mBank Konto dla Młodych – Jak otrzymać premię od banku

Oferty głównych banków na polskim rynku nieustannie się zmieniają, przyciągają ciekawymi promocjami, a także wieloma bonusami. Jeśli dopiero stoisz przed wyborem konkretnej oferty, warto być na bieżąco z nowościami bankowymi. Jedną z propozycji, która z pewnością spodoba się osobom młodym, szukającym dla siebie odpowiedniego konta, jest mBanku konto dla młodych. Z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby pełnoletnie, ale również nastolatki po ukończeniu 13. roku życia.

mBank Konto dla Mlodych
mBank Konto dla Młodych

mBank konto dla młodych – dla kogo jest ta oferta?

Konto dla młodych w mBanku to z nazwy i założenia propozycja dla osób młodych w wieku już od 13 lat, najczęściej dla tych, które właśnie zakładają swoje pierwsze konto w życiu. Oferta jest uszyta na miarę potrzeb ludzi młodych, aktywnych, często korzystających z internetu i nowinek technologicznych.

W ramach konta można liczyć na bezpłatne prowadzenie konta, darmową kartę, która jest spersonalizowana (można wykonać kartę z własną grafiką), za zero złotych są przelewy internetowe, błyskawiczne płatności BLIKIEM, a także wypłaty we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Można również wykonywać bezpłatne, szybkie przelewy na numer telefonu.

Konto dla młodych można otworzyć bez wychodzenia z domu przez internet – wystarczy złożyć odpowiedni wniosek na stronie mBanku. Wniosek online jest prosty i skonstruowany tak, by każdy bez problemu mógł sobie z nim poradzić.

Dzięki temu zakładanie konta trwa dosłownie kilka chwil. Oczywiście, osoby pełnoletnie wypełnią wniosek i wszystkie formalności załatwią samodzielnie, tymczasem młodzież w wieku od 13 do 18 lat będzie potrzebowała dodatkowego wsparcia rodzica.

Zobacz: Konto bankowe bez kuriera.

Jak można dostać premię od mBanku

W ramach konta dla młodych można w mBanku dostać premię w wysokości nawet 350 złotych. Trzeba jednak spełnić kilka warunków. Przede wszystkim, promocyjne eKonto należy otworzyć od 29 czerwca do 28 września 2022 roku. Później można zbierać premie między innymi za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód (150 zł), za aktywne cele oszczędnościowe (20 zł), za przelewy na numer telefonu (20 zł) czy za płatności telefonem (20 zł).

Można nawet dostać premię za spełnienie wszystkich warunków. W rzeczywistości nie jest to ani trudne ani skomplikowane, 350 zł dodatkowej premii jest więc jak najbardziej w zasięgu ręki. Oczywiście, premia od mBanku nie jest wypłacana od razu po założeniu konta, spełnienie niektórych warunków jest bowiem nieco rozłożone w czasie. Ale i tak zdecydowanie się opłaca – można mieć dodatkowe środki, które przydadzą się na dowolny cel. A w sezonie letnim, gdy obowiązuje promocja mBanku, z pewnością takich celów nie zabraknie.

Dlaczego warto założyć konto nastolatkowi

W dzisiejszych czasach bankowość internetowa oraz możliwości, jakie dają płatności bezgotówkowe, są niemal powszechne, dlatego też warto zadbać o to, aby także najmłodsi mieli styczność z tego rodzaju bankowością już od wczesnych lat.

Założenie konta nastolatkowi to doskonały sposób na to, by nauczyć go, jak funkcjonują wszelkie systemy płatności bezgotówkowych, a także zarządzania własnymi pieniędzmi. Nastolatek, który ma własne konto, może być na bieżąco ze swoimi wydatkami, ma również możliwość korzystania z produktów oszczędnościowych, co z pewnością będzie dobrą nauką na przyszłość.

Własne konto i karta bankomatowa to także zwiększone bezpieczeństwo młodzieży – pieniędzy znajdujących się na koncie nikt im nie ukradnie razem z portfelem. Nawet po zagubieniu kartę można szybko i sprawnie zastrzec, co uchroni znajdującą się na niej gotówkę. Założenie konta dla nastolatka jest wyjątkowo proste – w wielu bankach można to zrobić online.

Oferta kont dla dzieci i młodzieży jest z roku na rok coraz większa, dlatego warto dokładnie przeanalizować parametry różnych kont. Najlepiej zrobić to razem z dzieckiem, które dzięki temu będzie miało poczucie wpływu na pierwsze decyzje finansowe.

5/5 - (5 votes)

Dodaj komentarz