Porównywarka Pożyczek Hipotecznych

Internetowa porównywarka pożyczek hipotecznych, służy do zestawienia aktualnych ofert bankowych. Zebranie w jednym miejscu produkty wielu banków, pozwala na ich analizę i wybór oferty dopasowanej do naszych potrzeb.

Porównywarka pożyczek hipotecznych

Czy jest pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna jest to produkt kredytowy zabezpieczony hipoteką. Oznacza to, że w przypadku zaprzestania przez kredytobiorcę spłacania zaciągniętej pożyczki, podmiot udzielający pożyczki, może zgodnie z prawem przejąć określone w hipotece mienie. Ze względu na niskie ryzyko ponoszone przez bank, pożyczki hipoteczne udzielane są na bardzo korzystnych finansowo warunkach, Dodatkowo okres kredytowania może wynosić nawet do 30 lat. Dzięki temu nawet duża kwota kredytu może być rozłożona na przystępne dla klienta raty.

Zobacz też: Sprawdzanie historii kredytowej za darmo.

W zależności od wybranego wariantu pożyczkę spłacamy w ratach równych lub malejących. Warto wybrać optymalny dla nas sposób spłacania, analizując wysokość dotychczasowych oraz przewidywanych w przyszłości dochodów. 

Przy wydawaniu decyzji kredytowej, banki analizują między innymi naszą sytuację materialną,  oraz wcześniej zaciągane zobowiązania. Instytucje finansowe chętniej udzielają różnego rodzaju pożyczek czy kredytów, swoim klientom. Dlatego czasami warto wcześniej otworzyć rachunek osobisty w danym banku, aby następnie już jako klient tego banku wnioskować o pożyczkę. Konto bankowe w większości banków założymy przez Internet.

Porównywarka pożyczek hipotecznych ułatwi wybór odpowiednej oferty

Zaciąganie kredytu hipotecznego jest bardzo poważnym krokiem i dlatego decyzja o wyborze konkretnej oferty powinna być dokładnie przemyślana. Jak wspomniałem powyżej,  pożyczki hipoteczne są z punktu widzenia banku bardzo atrakcyjnym produktem. Ryzyko jest stosunkowo niewielkie a przy stosunkowo wysokich kwotach pożyczek, przychody z prowizji i odsetek są spore. Jednak kredyty hipoteczne udzielane są tylko osobom posiadającym zdolność kredytową.

Dlatego większość banków bardzo chętnie oferuje pożyczki hipoteczne. Zapoznając się z dostępnymi na rynku ofertami, warto skorzystać z internetowej porównywarki pożyczek hipotecznych. Dostępne w naszym serwisie narzędzie, analizuje podstawowe parametry kredytów i na ich podstawie prezentuje listę dostępnych ofert. 

Jak działa porównywarka pożyczek hipotecznych

Obsługa porównywarki jest bardzo prosta. W odpowiednich polach wpisujemy wartość naszej nieruchomości, wnioskowaną kwotę kredytu, okres spłaty i rodzaj rat (równe czy malejące). Na podstawie wprowadzonych parametrów, porównywarka generuje listę ofert kredytów, spełniających postawione kryteria. Prezentowana lista, zawiera również linki do banku oferującego dany produkt. Przycisk „wyślij wniosek” przeniesie nas na oficjalną stronę internetową banku, gdzie uzyskamy więcej informacji o konkretnym produkcie.

Korzystanie z porównywarek i kalkulatorów zamieszczonych na naszej stronie internetowej, jest całkowicie darmowe. Oferty banków są na bieżąco monitorowane i aktualizowane. Nie ma też potrzeby podawania żadnych danych osobowych czy teleadresowych. Narzędzia generują wyniki na podstawie wprowadzonych parametrów.

Chętnie odpowiemy na pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do komentowania wpisu.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności