Konto w Banku Citi Handlowy

Poszukując pewnej i sprawdzonej instytucji finansowej, warto sprawdzić ofertę najstarszego banku komercyjnego w Polsce. Bank Citi Handlowy został założony w 1870 roku, jako prywatna firma pod nazwą Bank Handlowy. Sprawdź, jak łatwo otworzysz konto w Banku Citi Handlowy.

Logo Citi Handlowy

Nowe Citi Konto

  • konto w aplikacji, wizyta w banku
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

ZAŁÓŻ KONTO ONLINE

Jak otworzyć nowe konto w banku Citi Handlowy

Citi Handlowy jako kolejny bank udostępnia zakładanie konta w aplikacji bankowej. Dodatkowo nowe CitiKonto oferuje bardzo dobre warunki finansowe. Darmowe prowadzenie konta oraz karta wielowalutowa to podstawowe atuty rachunku bankowego banku Citi Handlowy.

Otwieranie konta w aplikacji Citi Banku jest bardzo proste. Pobieramy aplikację, a następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu. 

Więcej na temat Banku Citi Handlowy

Bank przez wiele lat swojego funkcjonowania przechodził kilka zmian. W czasach PRL, Bank Handlowy obsługiwał wszystkie transakcje polskiego handlu zagranicznego. W 2001 roku dużą część akcji banku nabyła grupa Citi, przez co Bank Handlowy stał się jej częścią. Również w tym samym roku, na bazie dotychczasowego banku powstał nowy Citi Handlowy.

Co oferuje swoim klientom bank Citi Handlowy

Oferta banku jest bardzo bogata, zwłaszcza w segmencie klientów indywidualnych. Dostępne są trzy rodzaje rachunków osobistych; Citi Konto, Citi Gold, oraz Citi Gold Private Client. Podstawowym rachunkiem bankowym jest Citi Konto, jest ono zupełnie darmowe i zapewnia wiele ciekawych funkcji. Co ciekawe, darmowa jest również obsługa karty płatniczej MasterCard.

Należy tutaj nadmienić, że z podstawowego konta Citi, oraz z wydanej do niego karty, możemy korzystać bezpłatnie, bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Jest to sytuacja dosyć wyjątkowa na rynku polskim, i pewnie nie potrwa długo. Warto jednak skorzystać z oferty banku, ponieważ zakładając konto, możemy liczyć również na wiele dodatkowych korzyści. Bank Citi Handlowy prowadzi bardzo profesjonalną i szeroką kampanię marketingową swoich produktów, Jedak usługi banku, również są na najwyższym poziomie, i warto z nich skorzystać.

Bank Citi Handlowy przygotował dla swoich klientów bardzo nowoczesną aplikację mobilną. Przy jej pomocy możemy sprawnie zarządzać naszym kontem. Możliwe jest również otwarcie konta bankowego w aplikacji bankowej.  Wszystkie formalności załatwisz zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Czytaj też: Konto bez kuriera.

Konto w Banku Citi Handlowy dla klientów bardziej wymagających

Wyższe pakiety konta osobistego, czyli Citi Gold i Private Client, przeznaczone są dla klientów z bardziej zasobnymi portfelami. Jednak sporą korzyścią jest możliwość korzystania z bezpłatnego doradztwa inwestycyjnego w ramach obsługi konta. Bank Citi Handlowy zatrudnia specjalistów wysokiej klasy, dlatego oferta bezpłatnych konsultacji wydaje się być wyjątkowo korzystna.

Popularne banki w Polsce

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat produktów oferowanych przez Bank Citi Handlowy, napisz w komentarzu poniżej. Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie, również te nieprzychylne. Udostępnianie naszych wpisów w mediach społecznościowych pozwoli nam na dotarcie do szerszego grona odbiorców, dlatego bardzo gorąco do tego zachęcamy.

5/5 - (5 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności