Konto w Niemieckim Banku N26

Bank N26 oferuje darmowe konto w euro z kartą płatniczą oraz bezpłatnymi przelewami (wersja standard). Konto w niemieckim banku otworzysz przez Internet, bez wychodzenia z domu i bez wizyty kuriera.

Konto w niemieckim banku
Jak otworzyć konto w niemieckim banku

Dokładna instrukcja jak zakładać konto w niemieckim banku, wraz z tłumaczeniem z języka angielskiego, dostępna na naszej stronie internetowej.

Czym jest N26

N26 jest niemieckim bankiem działającym wyłącznie w internecie. Ideą, która przyświecała twórcom N26, było stworzenie instytucji finansowej, dostępnej dla klientów bez względu na ich kraj zamieszkania. Jak wiadomo, walutą obowiązującą w Niemczech jest € euro, i właśnie w euro prowadzone są rachunki w Banku N26. 

Główną zaletą N26 jest fakt, że jest on pełnoprawnym bankiem, podlegającym pod prawo bankowe oraz instytucje nadzorujące banki w Republice Federalnej Niemiec. W związku z tym, środki zgromadzone na rachunkach bankowych w N26 zabezpieczone są gwarancjami niemieckiego odpowiednika  naszego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Zobacz także: Konto bez komornika

Bank nie posiada jednak żadnej stacjonarnej placówki, w której obsługiwałby klientów. Wszystkie operacje bankowe przeprowadzane są przez Internet. Z konta możemy korzystać zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie.

Jak otworzyć konto w niemieckim banku

Dokładna instrukcja jak zakładać konto w niemieckim banku, wraz z tłumaczeniem z języka angielskiego, dostępna na naszej stronie internetowej.

Aby uruchomić konto osobiste w zagranicznym banku, nie trzeba już posiadać stałego zameldowania w danym kraju. Konto w niemieckim banku N26, dostępne jest również dla osób zamieszkałych w innych krajach, również w Polsce. Banki oczywiście nadal zobowiązane są do weryfikowania tożsamości swoich klientów. Jednak dzięki postępowi technologicznemu, możliwe jest to również na odległość. Osobisty kontakt czy wizyta w placówce danego banku nie jest już konieczna.

Pierwszym krokiem, aby otworzyć konto w niemieckim banku będzie  kliknięcie linka, który przeniesie Cię na oficjalną stronę internetową banku. Tam pojawi się informacja o osobie, która zaprosiła Cię do założenia konta. Sam jestem zadowolonym klientem banku, dlatego pozwoliłem sobie umieścić tutaj moje linki polecające.

konto w niemieckim banku N26

Cały proces rejestracji oraz weryfikacji tożsamości jest bardzo prosty i intuicyjny. Po przejściu do kolejnego ekranu będziemy mogli wybrać język, którym się posługujemy. Mamy do wyboru język niemiecki, angielski, francuski, hiszpański i włoski.

Niestety nie ma  jeszcze możliwości wyboru języka polskiego, jednak osoby posługujące się jednym z wymienionych języków w stopniu choćby podstawowym, nie powinny mieć żadnego problemu z łatwym przejściem przez cały proces. 

Poniższa grafika przedstawia proces zakładania konta w kilku podstawowych krokach. Na dalszym etapie zostaniemy poproszeniu o weryfikacje naszego adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. W celu weryfikacji tożsamości aparatem telefonu komórkowego wykonujemy zdjęcie dokumentu tożsamości oraz zdjęcie twarzy (selfie).

Konto w N26

Na koniec ustalamy hasło dostępu do naszego konta, oraz zamawiamy kartę płatniczą. W rubryce informacje dodatkowe możemy wprowadzić kod osoby, która poleciła nam bank. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego: andrzejr2905

Konto w niemieckim banku, podstawowe korzyści

Do największych korzyści konta bankowego N26 należy zaliczyć brak opłat (w wersji podstawowej) za prowadzenie konta i obsługę karty płatniczej. Konto prowadzone jest w walucie euro, dzięki czemu możemy dokonywać płatności naszą kartą w całej strefie euro bez kosztów przewalutowania.

Osoby zmagające się z postępowaniem komorniczym w Polsce, często decydują się na zakładanie konta bankowego w zagranicznym banku. Dzięki temu do czasu wyjaśnienia sprawy mogą bezpiecznie korzystać ze swoich pieniędzy.

Zobacz: Konto bankowe w Niemczech – dlaczego warto posiadać.

Konto w niemieckim banku N26

Instrukcja pojawi się już wkrótce, jednak cały proces zakładania konta jest bardzo prosty. Doskonale poradzą sobie z tym osoby, posiadające choćby podstawowe umiejętności posługiwania się językiem niemieckim lub angielskim. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Zachęcamy również do komentowania wpisów i odwiedzenia naszego bloga.

Artykuł konto w niemieckim Banku N26, dostępny jest równie po angielsku pod adresem: Account in a German Bank N26

N26 bonus finansowy to nie koniec korzyści

Konto bankowe N26 wyróżnia się jako jedna z najbardziej innowacyjnych i usług dostępnych na rynku finansowym. Jednym z aspektów, który przyciąga wielu klientów, jest atrakcyjny system bonusów, który N26 oferuje swoim użytkownikom. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji baku, które zarysowują korzyści płynące z użytkowania konta bankowego N26 i bonusów.

N26, będący bankiem całkowicie online, stawia na prostotę i wygodę. Bonus finansowy za polecenie usługi znajomym jest jednym z elementów strategii docenianie klientów. Bank ma na celu wynagradzanie lojalnych klientów za korzystanie z ich usług. Program ten może obejmować różne promocje, takie jak doładowanie konta określoną kwotą za polecenie, lub inne formy wynagrodzenia. Taka polityka firmy pozwala obecnym, jak i nowym klientom cieszyć się korzyściami finansowymi.

Kolejnym elementem, który warto zwrócić uwagę w kontekście bonusów N26 są pakiety ubezpieczeniowe dla podróżnych. Polisa ubezpieczeniowa N26 pozwala cieszyć się komfortem podróży w przypadku opóźnienia lub odwołania lotu.

Bank N26 wprowadził rónież do swojej oferty możliwość łatwego zakupu kryptowalut. Dostęp do swojego portfela walut cyfrowych uzyskujemy w aplikacji mobilnej N26. Klienci banku N26 mogą liczyć na bezpieczeństwo transakcji i niskie prowizje.

Warto również wspomnieć, że N26 oferuje różne poziomy kont, z których każdy przynosi swoje unikalne korzyści i bonusy. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem szukającym prostego konta bankowego, czy profesjonalistą oczekującym wielu funkcji i korzyści, N26 ma coś, co spełni Twoje oczekiwania.

Chętnie odpowiemy na pytania, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, lub bezpośrednio na adres e-mail podany na stronie o nas.

5/5 - (18 votes)

7 komentarzy do “Konto w Niemieckim Banku N26”

 1. Polecam Niemiecki Bank N26. Konto bez komornika.
  Bardzo szybkie założenie konta, bez znajomości języka każdy sobie poradzi.
  Weryfikacja poprzez zdjęcie dowodu osobistego.
  Darmowe transakcje płatnicze kartą w każdej walucie na całym świecie.
  Przezroczysta karta płatnicza MasterCard Przychodzi całkowicie za darmo.
  Konto bezpieczne od zajęć egzekucyjnych.
  Opłaty miesięczne: brak.
  Za każdego poleconego otrzymacie 5 Euro.

  Odpowiedz
 2. CześćJanek
  Dzięki za komentarz muszę tylko doprecyzować, że za każde konto założone z Twojego polecenia otrzymujesz €20, nie jak napisałeś 5 euro. Warto więc założyć darmowe konto tylko po to, aby je dalej polecać.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Świetny sposób na konto zagraniczne. Warto się dywersyfikować jeśli chodzi o pieniądze. Do tej pory używałem także karty Curve, można sobie podpiąć kartę N26, i płacić w obcej walucie bez kosztów przewalutowania.
  Dziękuje za ten spis i pozdrawiam
  Marcin

  Odpowiedz
  • Cześć Marcin
   Dzięki za komentarz, w trudnych czasach rzeczywiście nie warto trzymać pieniędzy w jednym miejscu. Większość kont bankowych można otworzyć całkowicie za darmo, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli chodzi o kartę Curve, to jest ona idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają wiele różnych kart płatniczych, czy kredytowych. Po wprowadzeniu danych karty do aplikacji Curve nie trzeba już jej nosić ze sobą, wystarczy tylko karta Curve.
   Jako konto zagraniczne polecam również Revolut,. We wpisie konto i karta wielowalutowa Revolut, znajdziesz więcej informacji na temat tego brytyjskiego operatora.

   Odpowiedz
 4. Cześć.
  Jeżeli ten bak dział tak jak jego strona internetowa to trzeba go omijać szerokim łukiem.
  Na każdej (!) podstronie błędy, wciąż wyrzuca. Wiele jest opinii, że blokują środki na koncie bez podania przyczyny. I nie odpowiadają na e-maile. Szkoda

  Odpowiedz

Dodaj komentarz