Najlepsze Konta Firmowe

Prowadzenie firmy bez posiadania konta bankowego jest praktycznie niemożliwe. Rachunek firmowy potrzebny jest między innymi do rozliczeń z kontrahentami czy z Urzędem Skarbowym. Sprawdź, w których bankach znajdziesz najlepsze konta firmowe, wybierz ofertę i odbierz atrakcyjny bonus.

Najlepsze konta firmowe

Przedsiębiorcy korzystają z konta bankowego codziennie. Dlatego warto wybrać bank, który zapewni wszystkie niezbędne usługi, ale także będzie atrakcyjny finansowo.

Każde przedsiębiorstwo potrzebuje rachunek bankowy. Z tego artykułu dowiesz się, jak znaleźć najlepsze konta firmowe, oraz czym się kierować przy wyborze banku.

Na polskim rynku działa wiele banków. Większość z nich oferuje rachunki bieżące dla firm. Aby wybrać najlepsze konto dla Twojej firmy, musisz najpierw zapoznać się z ofertą. Zwracaj uwagę nie tylko na opłatę miesięczną, ale również na opłaty dodatkowe, które mogą znacząco podnieść koszt obsługi konta bankowego.

Czytaj też: Revolut konto firmowe.

Jak znaleźć najlepsze konta firmowe

Wybierając firmowe konto bankowe, należy kierować się wieloma czynnikami. Koszty, związane z prowadzeniem rachunku są oczywiście istotne, jednak nie należy się zbytnio do nich przywiązywać. Moim zdaniem bardziej istotna dla przedsiębiorcy będzie funkcjonalność danego produktu bankowego.

Większość banków oferuje zdalny dostęp do konta, jednak niektóre sprawy wymagają osobistego pojawienia się w placówce. Dlatego zwróć uwagę na to, gdzie znajduje się najbliższa filia banku, w którym zamierzasz otworzyć konto firmowe. Wielogodzinne p podróże w celu wpłacenia, czy wypłacenia gotówki będą raczej marnowaniem cennego czasu przedsiębiorcy. Zaoszczędzone na darmowym koncie środki, szybko zostaną wydane na koszty podróży.

Jak wybrać najlepsze konta firmowe

Na początek zadaj sobie pytanie, w jaki sposób Twoja firma będzie korzystała z konta bankowego. Dużą popularnością cieszą się ostatnio konta firmowe przez Internet. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Konto bankowe dla firmy możesz otworzyć całkowicie zdalnie, bez opuszczania własnego biura czy mieszkania. Wypełniasz prosty wniosek na stronie internetowej banku, a następnie potwierdzasz zawarcie umowy o prowadzenie rachunku firmowego.

Umowę podpisujesz w obecności wysłanego przez bank kuriera, lub w wybranej placówce bankowej. Możliwe jest również otwarcie konta bankowego za pomocą aplikacji mobilnej banku.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami bankowymi na naszym blogu. Jeśli masz pytania, jak znaleźć najlepsze konta firmowe, zostaw komentarz pod wpisem, lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

5/5 - (6 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności