Przegląd Ofert Kont Firmowych

Jeżeli planujesz założyć własną firmę (bądź już takową posiadasz), to najprawdopodobniej będziesz zmuszony do uruchomienia specjalnego konta bankowego dla swojej działalności. Poniżej przedstawiamy aktualny przegląd ofert kont firmowych.

Przegląd Ofert Kont Firmowych

Przy bogatej ofercie znajdującej się na rynku, wybór właściwego rachunku firmowego może okazać się wyzwaniem. Na co powinieneś zwracać uwagę przy analizowaniu poszczególnych propozycji reklamowanych przez banki? Przede wszystkim na to, jakie korzyści będzie niosło dla Ciebie uruchomienie rachunku w każdym konkretnym oddziale.

Przegląd ofert kont firmowych w różnych bankach

Aby ułatwić Ci przebicie się przez gąszcz ofert, postanowiliśmy wyodrębnić dla Ciebie pięć – naszym zdaniem najlepszych – kont firmowych dostępnych obecnie na rynku. Zwracaliśmy przede wszystkim uwagę na koszty, które musiałby ponosić młody przedsiębiorca za użytkowanie danego konta. Zależało nam, żeby wybrać takie, które nie będą wymagały od Ciebie dużych nakładów finansowych.

Zobacz też: Revolut konto firmowe.

Dodatkowym plusem zakładania nowego konta bankowego, jest możliwość skorzystania z promocji dla nowych klientów. Osoba, lub firma, która nie posiadała żadnego produktu finansowego w danym banku, może otrzymać bonus pieniężny za założenie konta.

W zależności od promocji może to być kilkaset złotych, a czasami nawet przeszło tysiąc. Banki bardzo często oferują klientom biznesowym również dodatkowe usługi. Część z nich może być również darmowa w okresie promocyjnym. Bardzo popularną usługą bankową dla firm jest dzierżawa terminala płatniczego, lub usługi księgowe.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego partnera biznesowego: Zarabiaj365.pl

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności