Kontakt

kontakt

Skontaktuj się z nami

Napisz wiadomość przez formularz kontaktowy, lub bezpośrednio na podany adres e-mail.

Tel. +48 576 759 492

E-mail: kontakt@ekspert-bankowy.pl

Właścicielem strony internetowej Ekspert-Bankowy.pl jest Digital Promotion. Firma została założona w Limerick w Irlandii. Nazwę firmy wpisano do oficjalnego irlandzkiego rejestru firm (CRO), pod numerem 656896.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Założycielem i jedynym właścicielem firmy jest Adrzej Rus.

Digital Promotion świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Więcej o nas, oraz szczegóły naszej oferty, można znaleźć w zakładce usługi. 

Adres firmy

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa

Osobiste spotkanie w siedzibie firmy, jest możliwe tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

5/5 - (2 votes)

2 komentarze do “Kontakt”

 1. Dzien dobry.
  To co piszecie to totalna bzdura.
  Owszem mozna otworzyc konto pod warunkiem posiadania poskiego telefonu.
  W wiekszosci przypadkow ludzie mieszkajacy za granica nie posiadaja polskich telefonow, wiec Wasze porady sa dla ludzi jedynie wyjezdzajacych okresowo za granice, a nie jak piszecie zamieszkujace na stale za granica.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   Bardzo dziękujemy za ten sygnał. Zawsze staramy się dostarczać treści zgodne ze stanem faktycznym. Nie inaczej jest w przypadku otwierania konta bankowego z zagranicy. Posiadanie aktywnego numeru telefonu nie jest formalnym wymogiem do założenia konta.
   W niektórych aplikacjach rzeczywiście wymagane jest wpisanie polskiego numeru telefonu, jednak nie dotyczy to wszystkich ofert. Przykładowo aplikacja Santander Bank Polska obsługuje zagraniczne numery komórkowe, wystarczy tylko zmienić numer kierunkowy.
   Innym rozwiązaniem będzie założenie konta w czasie wideo rozmowy. Należy oczywiście posiadać polski dokument tożsamości, który prezentujemy w czasie rozmowy.
   Z pozdrowieniami,
   Ekspert

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności