Konto w Alior Banku

Bank działa na polskim rynku od 2008 roku. Alior Bank stosuje nowoczesne rozwiązania, a jednocześnie pozostaje tradycyjnym bankiem. Alior obsługuje prawie 3 miliony klientów, oraz posiada ponad tysiąc placówek w całym kraju. Sprawdź, jak łatwo otworzysz konto w Alior Banku.

Alior Bank

Konto Internetowe

 • 0 zł za konto
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy 300 zł płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych
 • 0 zł za wypłaty co najmniej 100 zł z bankomatów sieci Euronet na terenie kraju
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN
 • wideo weryfikacja, kurier, przelew, wizyta w banku

ZAŁÓŻ KONTO ONLINE

Konto w Alior Banku

Zobacz na krótkim wideo jak działa wideoweryfikacja

Według informacji umieszczonych na stronie internetowej banku, polityka organizacji opiera się na czterech podstawowych zasadach:

 • przejrzystość i prostota
 • uczciwość i odpowiedzialność
 • bezpieczeństwo i stabilność
 • przedsiębiorczość i innowacyjność

Alior Bank, produkty dla klientów indywidualnych

Dział bankowości detalicznej w Alior Banku oferuje dwa rodzaje kont osobistych:

 1. Konto Jakże Osobiste
 2. Konto Internetowe

Bank oferuje oczywiście dużo więcej ciekawych produktów. Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, są jednak najbardziej popularnymi produktami bankowymi.

Alior Bank posiada bardzo korzystną z punktu widzenia klientów ofertę. Konta osobiste w tym banku są bezpłatne. Opłata za obsługę kary płatniczej jest również stosunkowo niska. Można jej również uniknąć, wykonując w każdym miesiącu transakcje kartą za min. 300 zł. Nie są to zbyt wygórowane wymagania, i każdy klient aktywnie korzystający z konta bankowego powinien im sprostać.

Konto w Alior Banku, oraz inne usługi oferowane przez Bank

Bank oferuje również wiele usług dodatkowych. Sztandarowym jego produktem jest kantor walutowy, który stanowi połączenie konta osobistego i tradycyjnego kantoru wymiany walut. Wymiana walut odbywa się przez Internet, ale możemy skorzystać z tej funkcji również w dowolnej placówce banku Alior.

Jak większość banków, Alior posiada dużą ofertę produktów kredytowych. Znajdziemy w nim między innymi kredyty odnawialne, pożyczki gotókowe, czy bardzo popularne ostatnio kredyty hipoteczne.

Jeśli posiadasz wolne środki finansowe, możesz skorzystać z oferty lokowania, czy oszczędzania pieniędzy w Alior Banku. Atrakcyjne lokaty oraz konta oszczędnościowe, pozwolą Ci w bezpieczny sposób przechowywać oszczędności.

Popularne banki w Polsce

Jeżeli masz dodatkowe pytania jak otworzyć konto w Alior Banku, napisz w komentarzu poniżej. Zachęcamy również do udostępniania naszych wpisów w mediach społecznościowych.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności