Konto w Alior Banku

Bank działa na polskim rynku od 2008 roku. Alior Bank stosuje nowoczesne rozwiązania, a jednocześnie pozostaje tradycyjnym bankiem. Alior obsługuje prawie 3 miliony klientów, oraz posiada ponad tysiąc placówek w całym kraju. Sprawdź, jak łatwo otworzysz konto w Alior Banku.

Alior Bank

Konto Internetowe

 • 0 zł za konto
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy 300 zł płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych
 • 0 zł za wypłaty co najmniej 100 zł z bankomatów sieci Euronet na terenie kraju
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN
 • wideo weryfikacja, kurier, przelew, wizyta w banku

ZAŁÓŻ KONTO ONLINE

Konto w Alior Banku

Zobacz na krótkim wideo jak działa wideoweryfikacja

Według informacji umieszczonych na stronie internetowej banku, polityka organizacji opiera się na czterech podstawowych zasadach:

 • przejrzystość i prostota
 • uczciwość i odpowiedzialność
 • bezpieczeństwo i stabilność
 • przedsiębiorczość i innowacyjność

Alior Bank, produkty dla klientów indywidualnych

Dział bankowości detalicznej w Alior Banku oferuje dwa rodzaje kont osobistych:

 1. Konto Jakże Osobiste
 2. Konto Internetowe

Bank oferuje oczywiście dużo więcej ciekawych produktów. Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, są jednak najbardziej popularnymi produktami bankowymi.

Alior Bank posiada bardzo korzystną z punktu widzenia klientów ofertę. Konta osobiste w tym banku są bezpłatne. Opłata za obsługę kary płatniczej jest również stosunkowo niska. Można jej również uniknąć, wykonując w każdym miesiącu transakcje kartą za min. 300 zł. Nie są to zbyt wygórowane wymagania, i każdy klient aktywnie korzystający z konta bankowego powinien im sprostać.

Konto w Alior Banku, oraz inne usługi oferowane przez Bank

Bank oferuje również wiele usług dodatkowych. Sztandarowym jego produktem jest kantor walutowy, który stanowi połączenie konta osobistego i tradycyjnego kantoru wymiany walut. Wymiana walut odbywa się przez Internet, ale możemy skorzystać z tej funkcji również w dowolnej placówce banku Alior.

Jak większość banków, Alior posiada dużą ofertę produktów kredytowych. Znajdziemy w nim między innymi kredyty odnawialne, pożyczki gotókowe, czy bardzo popularne ostatnio kredyty hipoteczne.

Jeśli posiadasz wolne środki finansowe, możesz skorzystać z oferty lokowania, czy oszczędzania pieniędzy w Alior Banku. Atrakcyjne lokaty oraz konta oszczędnościowe, pozwolą Ci w bezpieczny sposób przechowywać oszczędności.

Jeżeli masz dodatkowe pytania jak otworzyć konto w Alior Banku, napisz w komentarzu poniżej. Zachęcamy również do udostępniania naszych wpisów w mediach społecznościowych.

Poprzednie

Oblicz pełen koszt zakupu nieruchomości

Revolut Konto i karta wielowalutowa.

Dalej

Dodaj komentarz