Konto w Banku ING


Konto w ING Banku

Konto Direct

  • bezpłatne prowadzenie konta
  • 0 zł  za kartę zbliżeniową Visa,  jeśli zrobisz nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie, w przeciwnym razie 7 zł.
  • darmowe przelewy w aplikacji mobilnej
  • 0 zł za wypłaty kodami BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce

PRZEJDŹ DO BANKU

Konto w banku ING

Otwórz konto w Banku ING w kilka minut

Poniżej znajdziesz instrukcję jak założyć konto w Banku ING. Wypełnij prosty formularz, i otwórz nowoczesne konto z aplikacją mobilną, oraz wygodną bankowością Moje ING.

Do założenia konta będzie potrzebny dowód osobisty i telefon komórkowy.

Krok 1 – Wpisz dane podstawowe

W formularzu na stronie internetowej banku wprowadzasz podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu, oraz adres e-mail.

Krok 2 – Dane dodatkowe

Uzupełnij wniosek o szczegółowe dane z dowodu osobistego, oraz adres zamieszkania. Zwróć uwagę na poprawność wprowadzanych danych.

Krok 3- Wybierz sposób weryfikacji

Zdecyduj, w jaki sposób chcesz potwierdzić swoje dane osobowe, oraz zawrzeć umowę. Jeśli wybierzesz weryfikację w aplikacji mobilnej, Twoje konto będzie aktywne już po kilkunastu minutach. W przeciwnym wypadku umowę podpiszesz w obecności wysłanego przez bank kuriera, lub w dowolnej placówce Banku ING.

Krok 4 – Zatwierdzenie umowy

Potwierdź zawarcie umowy przez wprowadzenie kodu otrzymanego w wiadomości SMS

Sprawdź również inne banki, w których otworzysz konto bankowe przez Internet bez kuriera. Jeśli posiadasz już konto bankowe w innym banku, możesz potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego na niewielką kwotę.

Konto bankowe możesz również otworzyć w czasie rozmowy wideo z pracownikiem banku.

Poprzednie

Jak Kupić Dom

Jak Więcej Zarabiać

Dalej

Dodaj komentarz