Konto w Banku ING

Konto w ING Banku

Konto Direct

  • bezpłatne prowadzenie konta
  • 0 zł  za kartę zbliżeniową Visa,  jeśli zrobisz nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie, w przeciwnym razie 7 zł.
  • darmowe przelewy w aplikacji mobilnej
  • 0 zł za wypłaty kodami BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce

PRZEJDŹ DO BANKU

Konto w banku ING

Otwórz konto w Banku ING w kilka minut

Poniżej znajdziesz instrukcję jak założyć konto w Banku ING. Wypełnij prosty formularz, i otwórz nowoczesne konto z aplikacją mobilną, oraz wygodną bankowością Moje ING.

Do założenia konta będzie potrzebny dowód osobisty i telefon komórkowy.

Krok 1 – Wpisz dane podstawowe

W formularzu na stronie internetowej banku wprowadzasz podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu, oraz adres e-mail.

Krok 2 – Dane dodatkowe

Uzupełnij wniosek o szczegółowe dane z dowodu osobistego, oraz adres zamieszkania. Zwróć uwagę na poprawność wprowadzanych danych.

Krok 3- Wybierz sposób weryfikacji

Zdecyduj, w jaki sposób chcesz potwierdzić swoje dane osobowe, oraz zawrzeć umowę. Jeśli wybierzesz weryfikację w aplikacji mobilnej, Twoje konto będzie aktywne już po kilkunastu minutach. W przeciwnym wypadku umowę podpiszesz w obecności wysłanego przez bank kuriera, lub w dowolnej placówce Banku ING.

Krok 4 – Zatwierdzenie umowy

Potwierdź zawarcie umowy przez wprowadzenie kodu otrzymanego w wiadomości SMS

Sprawdź również inne banki, w których otworzysz konto bankowe przez Internet bez kuriera. Jeśli posiadasz już konto bankowe w innym banku, możesz potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego na niewielką kwotę.

Konto bankowe możesz również otworzyć w czasie rozmowy wideo z pracownikiem banku.

Popularne banki w Polsce

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności