Konto w Credit Agricole

Bank Credit Agricole, również udostępnia założenie konta bankowego przez internet bez kuriera. Podobnie jak w banku Pekao, nasze konto w Credit Agricole, założymy w aplikacji mobilnej. Umowę podpisujesz podając kod, który otrzymamy w wiadomości SMS.

Konto w Credit Agricole

Credit Agricole

Konto korzystne dla Ciebie

  • 0 zł* za prowadzenie konta
  • 0 zł* za kartę wielowalutową do konta
  • 0 zł* za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną
  • konto w aplikacji (selfie), kurier, wizyta w banku

*Miesięcznie: min. 1 000 zł wpływu i 1 płatność kartą (również Google Pay i Apple Pay) lub BLIKIEM

PRZEJDŹ DO BANKU

konto w credit agricole

Skorzystaj z aplikacji CA24 Otwórz Konto i otwórz Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP – w prosty i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu i wizyty kuriera. Wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS oraz polski dowód osobisty.

Zobacz, jakie to proste:

  1. Przygotuj swój dowód osobisty.
  2. Zainstaluj aplikację CA24 Otwórz Konto – znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store.
  3. Uruchom pobraną aplikację.
  4. Postępuj zgodnie z komunikatami, które będą się pojawiać na ekranie Twojego smartfona.
  5. Podpisz umowę podając jednorazowy kod, który otrzymasz SMS-em.

Umowę konta oraz inne dokumenty wyślemy na podany przez Ciebie adres e-mail. Na Twój adres korespondencyjny wyślemy kartę do konta.
Szczegóły w Regulaminie zawierania umów konta i bankowości elektronicznej przez aplikację CA24 Otwórz Konto.

Załóż konto w Credit Agricole, i od razu z niego korzystaj

Ze swojego konta możesz korzystać od razu – wystarczy zainstalować aplikację CA24 Mobile lub skorzystać z serwisu CA24 eBank.

Instytucje finansowe, od których wywodzi się Bank Credit Agricole, pojawiły się w Polsce na początku lat 90. Firma Lukas, specjalizująca się w finansowaniu zakupów ratalnych, oraz Bank Świętokrzyski, tworzyły wspólnie Bank Lukas Świętokrzyski. W roku 2001 większość udziałów banu zakupiła francuska grupa Credit Agricole, co zapoczątkowało działalność nowego banku w naszym kraju.

Bank Credit Agricole

Bank posiada bardzo bogatą ofertę dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także dla rolników. Długofalowa strategi firmy, oparta jest na budowaniu relacji z klientami, oraz na wsłuchiwaniu się w ich potrzeby.

Jakie usługi oferuje Bank Credit Agricole

Podstawowym produktem, skierowanym do klientów indywidualnych jest Konto dla Ciebie.  Jest to rachunek bankowy, przeznaczony dla osób pełnoletnich. Obecnie nie jest on niestety darmowy. Aby korzystać z bezpłatnego konta w Credit Agricole, należy spełnić warunek minimalnej wpłaty na konto, w wysokości 1000 zł miesięcznie.

Bank oferuje również konta bankowe dla dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież w wieku od 13 do 18 roku życia, mogą skorzystać z konta GO. Młodzi ludzie, którzy nie osiągną wieku 27 lat, mogą cieszyć się kontem MOVE. Bank Credit Agricole oferuje również konto w wersji premium, które nosi nazwę Konto dla Ciebie VIP.

Konto w Credit Agricole w aplikacji CA24 Mobile

Rachunek bankowy w Credit Agricole możemy obsługiwać za pomocą przeglądarki internetowej, oraz w aplikacji mobilnej CA24 Mobile. Zdalny dostęp do konta pozwala na realizowanie większości operacji finansowych, takich jak przelewy, opłacenie rachunków, czy doładowanie telefonu komórkowego.

Aplikacja bankowa CA24 Mobile, pozwala również na założenie nowego konta bankowego. Wszystkie formalności załatwimy zdalnie, bez przelewu weryfikacyjnego, i bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera. Weryfikacja tożsamości klienta odbywa się przez aplikację CA24 Mobile.

W celu potwierdzenia swojej tożsamości wystarczy wykonać fotografię dokumentu tożsamości, a następnie zaprezentować swój wizerunek do kamery. System informatyczny banu odczytuje dane z dokumentu, oraz potwierdza ich autentyczność. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, Twoje konto bankowe może być aktywne już w kilka minut po złożeniu.

Popularne banki w Polsce

Jeśli masz dodatkowe pytania jak otworzyć konto w Credit Agricole, napisz w komentarzu pod artykułem. Zachęcamy również do udostępniania naszych wpisów w kanałach społecznościowych.

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności