Konto w Raiffeisen Digital Bank

Konto w Raiffeisen Digital Bank to nowoczesne rozwiązanie bankowości internetowej, które łączy w sobie wygodę i innowacyjność. W dobie szybkiego rozwoju technologii cyfrowych Raiffeisen Digital Bank wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych klientów, oferując im dostęp do szerokiej gamy usług bankowych przez internet.

Konto w Raiffaisen Digital Bank

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjonalnościom i korzyściom, jakie niesie ze sobą korzystanie z konta w Raiffeisen Digital Bank, eksplorując jego unikalne cechy oraz to, w jaki sposób może ono ułatwić codzienne zarządzanie finansami osobistymi i biznesowymi. Od bezpieczeństwa transakcji po łatwość obsługi, Raiffeisen Digital Bank stanowi odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów w erze cyfrowej.

Raiffeisen Digital Bank – bonus 150 zł w aplikacji

Raiffaisen Digital Bank
  • Darmowe prowadzenie konta
  • Wirtualna Karta Visa Gold 0 zł
  • Zakładanie konta w aplikacji

Wynagrodzenie otrzyma użytkownik, który kliknie link na urządzeniu mobilnym, zainstaluje aplikację Banku, założy konto osobiste w aplikacji Banku oraz dokona płatności kartą na sumę min. 300 zł w ciągu 14 dni od otwarcia konta. Nie można także zawnioskować o zamknięcie konta zamknięcie konta w ciągu 30 dni od jego założenia.

Bonus 150 zł naliczany jest tylko w przypadku nowego klienta banku, który nie posiadał konta osobistego w Raiffeisen w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz