Konto bankowe bez wychodzenia z domu

Konto bankowe bez wychodzenia z domu

Sposoby na założenie konta bankowego.

Procedura zakładania konta bankowego bardzo się ostatnio zmieniła. Dlatego nie trzeba już tracić czasu na „wyprawę” do placówki bankowej oraz stanie w długiej kolejce. Dzięki zdobyczom technologii konto bankowe możemy otworzyć bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu.

Po uprzednim wypełnieniu wniosku o otwarcie konta, banki proponują następujące metody zawarcia umowy:

  • przelewem – wykonujemy przelew weryfikacyjny z innego posiadanego już przez nas konta osobistego.
  • za pośrednictwem kuriera – umowę podpisujemy w domu, w czasie umówionej wcześniej wizyty kuriera
  • w oddziale banku – odwiedzamy placówkę bankową tylko w celu weryfikacji tożsamości oraz złożenia podpisu na umowie.
  • w czasie rozmowy wideo z konsultantem banku

Niestety tylko w niewielu bankach założymy konto przelewem, poza tym nie z każdego banku przelew jest akceptowany. Dodatkowo ta opcja jest dostępna tylko dla kilku wybranych bankach.

Oczywiście zawsze można skorzystać z opcji kuriera, jednak to również nie jest rozwiązanie idealne. Kurierzy to bardzo zajęci ludzie, często mają dużo pracy i nie zawsze przyjadą na czas.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji wydaje się założenie konta podczas rozmowy wideo z konsultantem banku. Jednym z banków, które oferują taką usługę, jest Nest Bank. Dokładna instrukcja zakładania konta znajduje się pod tym linkiem oraz w zakładce konto w Nest Banku.

Kolejnym, godnym polecenia bankiem, który oferuje założenie konta w czasie rozmowy wideo, jest Alior Bank. Instrukcja zakładania konta znajduje się pod tym linkiem oraz w zakładce konto w Alior Banku.

kontakt

Bardzo Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

e-mail

zarabiaj365@gmail.com