Porównywarka Kont Oszczędnościowych

Internetowa porównywarka kont oszczędnościowych, to wygodny sposób na błyskawiczne zestawienie najlepszych ofert na rynku. Po wprowadzeniu podstawowych parametrów konta otrzymujemy listę aktualnie dostępnych ofert. Dzięki zestawieniu ofert kilku banków możemy porównać warunki, jakie proponują poszczególne instytucje finansowe.

Konta oszczędnościowe

Czym jest konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe jest rodzajem rachunku bankowego, którego głównym celem jest bezpieczne przechowywanie, ale również pomnażanie pieniędzy. W odróżnieniu od konta osobistego rachunki oszczędnościowe zapewniają nieco wyższe oprocentowanie, co jest  ich oczywistą zaletą. Wadą natomiast jest utrudniony dostęp do zgromadzonych środków. Co prawda pieniądze możemy wypłacić w dowolnym momencie, bez utraty zarobionych odsetek, jednak liczba darmowych tego typu operacji, jest zazwyczaj limitowana.

Dla osób dysponujących wolnymi środkami, ciekawą alternatywą kont oszczędnościowych będą lokaty. Obecnie na rynku znajdziemy wiele ofert korzystnych lokat. W tym przypadku również warto skorzystać z internetowej porównywarki lokat.

Czym się kierować przy wyborze rachunku oszczędnościowego

Jak wiadomo, banki zarabiają głównie na pożyczaniu pieniędzy. Natomiast sposobem na zgromadzenie przez nie odpowiednich środków, są między innymi różnego rodzaju konta oszczędnościowe czy lokaty.W związku z powyższym instytucjom finansowym bardzo zależy na łatwym pozyskaniu kapitału. My jako klienci banków możemy na tym skorzystać.

Przy wyborze najlepszego konta oszczędnościowego warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów oferowanego produktu.

  • wysokość oprocentowaia
  • ilość darmowych przelewów z rachunku
  • aktualne oferty specjane czy promocje

Porównywarka konto oszczędnościowych zapewnia najlepszy wybór

Na polskim rynku funkcjonuje kilkadziesiąt banków komercyjnych. Większość z nich posiada w swojej ofercie jakiś rodzaj konta oszczędnościowego czy lokaty. Czasami bardzo trudno jest rozeznać się w takim gąszczu „najlepszych” ofert. Na szczęście z pomocą przychodzi internetowa porównywarka kont oszczędnościowych.

To zupełnie darmowe narzędzie, pozwoli nam wybrać spośród wielu aktualnie dostępnych ofert te, które będą dla nas najkorzystniejsze.  Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych porównywarek zamieszczonych w tym serwisie, nie ma potrzeby podawania żadnych danych osobowych czy teleadresowych. Wyszukiwanie odbywa się zupełnie anonimowo.

Czytaj też: Jak założyć lokatę przez Internet.

Jak działa porównywarka kont oszczędnościowych

Porównywarka kont oszczędnościowych

Internetowa porównywarka kont osobistych, na podstawie wybranych kryteriów, analizuje aktualnie dostępne na rynku oferty.  Użytkownik otrzymuje całą listę dostępnych produktów, wraz z opisem podstawowych warunków.

Narzędzie generuje też specjalne linki, które przeniosą nas na oficjalną stronę internetową konkretnego banku. Dzięki temu możemy szybko, sprawnie i bezpiecznie, uruchomić konto oszczędnościowe bez wychodzenia z domu

W zależności od oferty banku, nasze konto może być aktywne już po kilku minutach od poprawnej weryfikacji danych i zatwierdzenia umowy.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki kont oszczędnościowych

Narzędzia prezentowane na naszej stronie internetowej, posiadają dostęp do ofert wielu różnych instytucji finansowych. Lista dostępnych produktów  jest na bieżąco monitorowana i aktualizowana.  Współpracujemy z największymi bankami w Polsce. Dzięki temu mają Państwo dostęp do najlepszych, zawsze aktualnych ofert.

Dodatkowym atutem naszych porównywarek jest możliwość natychmiastowego skorzystania z prezentowanej oferty. Porównywarka konto oszczędnościowych generuje specjalne linki, które przenoszą użytkownika na oficjalną stronę internetową banku. Obsługa naszych porównywarek jest bardzo prosta i intuicyjna.

Porównywarka kont oszczędnościowych – podsumowanie

Dla osób, które szukają bezpiecznego sposobu lokowania oszczędności, konto oszczędnościowe  będzie dobrym wyborem. Na oszczędnościach gromadzonych w banku nie da się co prawda zarobić tyle, co chociażby na giełdzie, ale wypłatę zgromadzonych środków zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny. 

Jak wspomniano wyżej, alternatywą dla kont oszczędnościowych mogą być lokaty. Jednak osoby, które preferują większą kontrolę i łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy, powinni wybrać konto oszczędnościowe. Nasza porównywarka kont oszczędnościowych, pomoże Ci zapoznać się z dostępnymi ofertami. 

W przypadku naszych ciężko zarobionych pieniędzy warto stawiać na instytucje pewne i sprawdzone. Wspomniany powyżej BFG co prawda gwarantuje wypłatę dużej kwoty lokaty czy wkładu na koncie, jednak ewentualne procedury, mogą trochę potrwać. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, lepiej zastanowić się chwilę przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze konta czy lokaty.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na pytania Zachęcamy również do komentowania wpisu.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności