Czym jest Karta Twisto

Kup teraz, zapłać później, jest jednym z haseł reklamowych operatora kart Twisto. Z tego artykułu dowiesz się czym jest karta Twisto, oraz jak łatwo możesz ją zdobyć.

Czym jest Karta Twisto

Karta Twisto posiada funkcje karty debetowej, jednak można ją również traktować jak kartę kredytową. Aby dokonać zakupu przy pomocy karty Twisto, nie trzeba posiadać na koncie bankowym żadnych środków. Twisto udzieli nam kredytu na zakupy. Nie jest ona także połączona z żadnym kontem bankowym. Nie jest także formalnie kartą kredytową.

Jeśli nie jest kartą kredytową, to czym jest karta Twisto

Jak już wspomniano powyżej, formalnie jest to karta debetowa, jednak dzięki limitowi, jaki przydziela nam Twisto, możemy dzięki niej kupować na kredyt. Jednak najlepsze jest to, że kredyt jest zupełnie darmowy. Nie są pobierane żadne odsetki od pożyczonych pieniędzy. Za kartę nie jest także naliczana żadna opłata. Czyż to nie jest piękne ?

Jak działa karta Twisto. Każdy kredyt należy oczywiście spłacić. Pieniądze są nam tylko pożyczane na jakiś czas. Na jaki dokładnie czas ? Zbiorczy rachunek za każdy miesiąc należy uregulować do połowy kolejnego miesiąca. Należną kwotę można również rozłożyć na raty, jednak wtedy już nie będzie całkiem za darmo.

Warunkiem darmowego kredytu jest oddanie pieniędzy w ustalonym terminie. Podobne zasady stosują firmy udzielające szybkich pożyczek. Pierwszą pożyczkę dostaniesz bez dodatkowych kosztów, pod warunkiem, że spłacisz ją w ustalonym terminie.

Jak zdobyć kartę Twisto

Aby otrzymać kartę, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej firmy Twisto. Na początek podajesz swój adres e-mail, a następnie przechodzisz do skrzynki pocztowej, aby dokończyć rejestrację. Formularz jest bardzo prosty i intuicyjny. Wprowadzamy tylko kilka niezbędnych danych osobowych i teleadresowych. Deklarujemy również kwotę kredytu, jaką chcemy uzyskać.

Na podstawie przesłanego wniosku Twisto wydaje decyzje. Ze względu na duże zainteresowanie kartą, weryfikacja naszych danych i wydanie decyzji może zająć kilka dni. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, na adres wpisany we wniosku, otrzymasz przesyłkę z kartą debetową.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania czym jest karta Twisto, napisz w komentarzu poniżej. Możesz się również z nami skontaktować przez formularz umieszczony w serwisie. Zachęcamy do udostępniania naszych wpisów w mediach społecznościowych. Ikony serwisów społecznościowych umieszczone są pod każdym wpisem.

5/5 - (5 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności