Kalkulatory finansowe

Kalkulatory finansowe

Jeżeli planujesz zakup nieruchomości, samochodu na raty lub po prostu potrzebujesz kredytu na dowolny cel, znajdziesz tutaj potrzebne informacje oraz przydatne narzędzia finansowe.

W zakładce zakup nieruchomości znajduje się formularz, który po wpisaniu podstawowych danych takich jak np. cena nieruchomości, wyliczy wszystkie koszty zakupu danej nieruchomości.

Innym ciekawym narzędziem jest kalkulator oszczędzania. Dzięki niemu łatwo obliczysz, ile czasu potrzebujesz na zgromadzenie pożądanej kwoty. Narzędzie uwzględnia tzw. procent składany, który polega na tym, że  odsetki za dany okres oprocentowania są doliczane do zgromadzonej już sumy, co daje szybszy wzrost wartości kapitału.

Prosty w obsłudze kalkulator zdolności kredytowej pozwoli Ci łatwo sprawdzić na jaką kwotę kredytu możesz liczyć. Kwota kredytu obliczana jest na podstawie dochodu netto, okresu kredytowania, oraz stałych miesięcznych wydatków.

Żadne z proponowanych powyżej narzędzi, nie wymaga wpisywania jakichkolwiek danych osobowych. Więcej ciekawych narzędzi finansowych oraz porównywarek cenowych znajdziesz klikając w link   www.zarabiaj365.oferty-kredytowe.pl/