Konto Bankowe w Telefonie

Coraz więcej osób korzysta z dostępu do Internetu za pomocą nowoczesnych smartfonów. Również konto bankowe w telefonie stało się bardzo popularne. Z tego wpisu dowiesz się, w jaki sposób można otworzyć konto bankowe w aplikacji mobilnej.

Konto Bankowe w Telefonie

Skorzystanie z bankowej aplikacji mobilnej, jest aktualnie najlepszym i najszybszym sposobem na założenie nowego konta bankowego. Wszystkie formalności załatwimy dosłownie w kilka minut. Nie ma również potrzeby podpisywania papierowej umowy o prowadzenie rachunku bankowego.

Jak otworzyć konto bankowe w telefonie

Zanim jednak zabierzesz się za zakładanie nowego konta, zapoznaj się z ofertą bankową. Na rynku w Polsce działa obecnie kilkadziesiąt banków, dlatego wybór najlepszej oferty może nie być łatwy. W tym celu warto posłużyć się internetową porównywarką kont osobistych, dostępną w naszym serwisie.

Znajdziesz tam aktualną ofertę wielu banków z dokładnym opisem oraz podstawowym cennikiem usług. Zwróć uwagę na opłatę za prowadzenie konta, oraz koszt użytkowania karty debetowej. Przeczytaj dokładnie odnośniki do gwiazdek, umieszczonych przy poszczególnych opłatach.

Dzięki temu dowiesz się, jakie warunku muszą być spełnione, aby Twoje nowe konto bankowe, lub karta debetowa wydawana do konta, były darmowe. Najczęściej banki wymagają wpłacenia określonej kwoty co miesiąc, lub wykonania jednego, lub kilku płatności kartą. Wszystkie te informacje znajdziesz również w cenniku na stronie internetowej każdego banku.

Konto w aplikacji mobilnej w kilku krokach

Pierwszym krokiem będzie pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej wybranego banku. Następnie rejestrujesz nowego użytkownika, i weryfikujesz swoje dane osobowe. Weryfikacja tożsamości jest niezbędnym krokiem do otwarcia rachunku bankowego w aplikacji mobilnej.  Wynika to z przepisów obowiązujących w Polsce i w innych krajach.

Weryfikacja tożsamości jest bardzo łatwa. Polega na wykonaniu fotografii dowodu osobistego oraz twarzy osoby wnioskującej o konto bankowe. System komputerowy banu porównuje dane z dokumentu, z tymi, wprowadzonymi we wniosku.

Zobacz też: Konto bez kuriera.

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie chęci zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bankowego. Polega to najczęściej na wpisaniu prostego kodu weryfikacyjnego, otrzymanego we wiadomości tekstowej. Numer telefonu podany w czasie składania wniosku, będzie również służył w przyszłości do autoryzowania przelewów z konta, oraz innych operacji.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego partnera biznesowego: Zarabiaj365.pl

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności