Jak Zarabiać na Promocjach Bankowych

Chociaż politycy bardzo sprawnie zaklinają rzeczywistość, żyjemy ostatnio w bardzo niepewnych czasach. Z powodu światowej pandemii i spowodowanych nią „niedogodności”, wiele osób straciło stałe źródło dochodów. Nic więc dziwnego, że szukamy sposobów na dodatkowy zarobek. Z tego artykułu dowiesz się jak zarabiać na promocjach bankowych. Poniżej znajdziesz listę banków, które płacą klientom za założenie konta bankowego.

Jak Zarabiać na Promocjach Bankowych

W czasach dużej konkurencji na rynku banki zabiegają o nowych klientów. Większość aktualnych ofert zawiera pewną formę zachęty finansowej dla osób zakładających konto osobiste. Dlatego przy wyborze konkretnego dostawcy usług bankowych, warto zwrócić uwagę na aktualnie dostępne promocje i bonusy.

Jak zarabiać na promocjach bankowych, bonus za założenie konta

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki na bankach, jest skorzystanie z oferty specjalnej. Czasami zdarzają się bonusy pieniężne za samo założenie konta osobistego, jednak najczęściej należy spełnić także dodatkowe warunki.

Przykładowo Bank Santander w swojej najnowszej promocji oferuje aż 300 zł za otwarcie konta bankowego. Kwota ta jest jednak rozbita na dwie części; 100 i 200 zł a dodatkowym warunkiem, który należy spełnić, jest aktywne korzystanie z rachunku.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały do tej pory żadnego produktu w Santander Banku. Oferta obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie internetowej banku, premia wypłacana będzie w dwóch turach:

  • 100 zł premii w pierwszej turze otrzymasz w sierpniu 2021 roku, jeśli w lipcu wpłacisz na konto minimum tysiąc złotych, wykonasz jedną transakcję bezgotówkową za min. 10 zł, i zalogujesz się do aplikacji mobilnej.
  • 200 zł premii w drugie turze otrzymasz w październiku 2021 roku, jeśli w sierpniu i we wrześniu zapewnisz minimum tysiąc złotych wpływów na konto, wykonasz jedną transakcję bezgotówkową, oraz zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku.

Pełną listę aktualnych promocji bankowych znajdziesz w naszym serwisie. Otwieranie konta bankowego jest dzisiaj bardzo łatwe i szybkie. Wiele banków oferuje konto bankowe w aplikacji mobilnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu założysz konto bankowe w kilka minut, bez konieczności wizyty w placówce bankowej, czy umawiania się z kurierem dostarczającym umowę.

Polecanie konta bankowego

Drugim sposobem jak zarabiać na promocjach bankowych jest polecanie produktów bankowych swoim znajomym czy rodzinie. Za każdą osobę, która z Twojego polecenia uruchomi nowe kont osobiste, bank wypłaci Ci określoną sumę pieniędzy. W przypadku Santander Banku jest to obecnie 50 zł.

Aby przystąpić do programu poleceń konta, należy samemu skorzystać z tego produktu, a następnie wygenerować specjalny kod polecający. Można to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej, lub systemu bankowości internetowej. Aktualna oferta pozwala na uzyskanie wynagrodzenia za polecenie 10 osób, dzięki czemu możesz zarobić dodatkowo 500 zł.

Osoba zakładająca konto z Twojego polecenia również musi spełnić określone w regulaminie warunki. W tym konkretnym przypadku jest to zalogowanie się do bankowości internetowej, oraz płatność kartą lub blikiem na łączną kwotę min. 300 zł. Polecając znajomemu konto bankowe w Santander Banku, warto wspomnieć, że osoba polecana również otrzymuje 50 zł po spełnieniu wyżej wymienionych warunków.

Zarabianie w programach partnerskich

Zarabianie na afiliacji również polega na polecaniu produktów bankowych, jednak może przynieść o wiele większe profity. W przypadku programów partnerskich stawki za pozyskanie klienta bardzo często są o wiele wyższe, i mogą wynieść nawet kilkaset złotych za pojedynczą umowę.

Działanie w sieci afiliacyjnej pozwala na docieranie do większej grupy potencjalnych klientów, ponieważ możemy zaoferować konta różnych banków. Dla nowych partnerów dostępne są również szczegółowe instrukcje i szkolenia.

Dodatkowe informacje na temat programów partnerskich, oraz linki do rejestracji w najpopularniejszych serwisach znajdziesz na blogu Zarabiaj365.pl. Dużym plusem proponowanego tam programu jest możliwość samodzielnego skorzystania z własnych linków.

Rejestracja w programie jest zupełnie darmowa, dlatego nie ponosisz żadnego ryzyka. Formalności związane z rejestracją w serwisie są bardzo ograniczone. Wystarczy podać kilka podstawowych danych osobowych i teleadresowych, i już można zacząć zarabiać.

Skorzystanie z własnych linków do założenia konta, pozwoli Ci na szybkie zarobienie pierwszych pieniędzy w sieci, oraz na sprawdzenie działania programu.

W razie dodatkowych pytań jak zarabiać na promocjach bankowych zachęcam do kontaktu przez formularz umieszczony na stronie. Będziemy również bardzo wdzięczni za udostępnianie naszych wpisów w mediach społecznościowych.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności