Jak Założyć Konto Firmowe Revolut

Okazuje się, że Revolut to także doskonałe rozwiązanie dla firm. Jak założyć konto firmowe Revolut ? Jest to o wiele łatwiejsze, niż myślisz. Usługa może być szczególnie przydatna dla tych firm, które nie ograniczają swojej działalności tylko do jednego kraju.

Jak Założyć Konto Firmowe Revolut

Konto firmowe w Revolut opinie użytkowników

Karta revolut to innowacyjne rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych. Jej najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość wykonywania wielowalutowych i tanich płatności międzynarodowych.

Zobacz także: Czym jest Revolut konto firmowe.

Posiadacze zwykłych kont bankowych, zarówno osobistych, jak i firmowych rachunków, doskonale zdają sobie sprawę, jak wysokie są koszty przewalutowania. Niestety nie wszystkie banki w ogóle umożliwiają przesyłanie gotówki w innej walucie niż ta, w której prowadzone jest konto.

Karta Revolut jest pod tym względem – jak sama nazwa wskazuje – prawdziwą rewolucją w dziedzinie międzynarodowych płatności. Konto firmowe Revolut jest więc rozwiązaniem, które warto rozważyć i z którym zdecydowanie należy bliżej się zapoznać.

Być może okaże się, że będzie to najlepsza opcja dla zoptymalizowania firmowych płatności i transakcji odbywających się w różnych walutach.

Jak działa konto firmowe w Revolut

Pod wieloma względami konto firmowe w Revolut to rozwiązanie zbliżone do zwykłych kont firmowych – za jego pomocą można dokonywać płatności, a jednocześnie istnieje możliwość zintegrowania platformy Revolut z wieloma aplikacjami biznesowymi, które są przydatne w zarządzaniu firmowymi finansami.

Zobacz także: Jak działa Revolut, i dlaczego jest tak popularny.

Wybierając konto firmowe Revolut można więc zoptymalizować koszty, a także czas, jaki trzeba poświęcić na kontrolę i zarządzanie finansami. Konto firmowe Revolut ma kilka wersji. Podstawowa prowadzona jest w dwóch walutach – funcie brytyjskim.

Najbardziej rozbudowana daje natomiast możliwość transakcji w 28 walutach całego świata. Konto firmowe Revolut to także całodobowa pomoc techniczna. Ponadto możliwość zatwierdzania płatności przekraczających konkretny, ustalony limit, możliwość nadawania uprawnień różnym użytkownikom korzystającym z jednego konta, a także opcja wykonywania płatności zbiorczych, która znacznie usprawnia transakcje przy wykonywaniu dużej liczby przelewów.

Ile kosztuje konto firmowe Revolut

Dużą zaletą konta firmowego Revolut jest nie tylko zoptymalizowanie kosztów związanych z wymianą gotówki w różnych walutach. Dużo niższe w porównaniu do oferty tradycyjnych banków są także koszty założenia oraz użytkowania tego rodzaju konta.

Klient nie płaci ani za założenie konta, ani za wydanie głównej karty przedpłaconej. Bezpłatne są również wszystkie przelewy wykonywane pomiędzy kontami Revolut. Jeśli więc w skali miesiąca takich przelewów jest sporo, posiadanie tego rodzaju konta jest dla przedsiębiorcy czystym zyskiem i sporą oszczędnością.

Konto firmowe Revolut jest dostępne także w postaci aplikacji mobilnej, nie ma więc żadnego problemu, by korzystać z niego z poziomu zwykłego telefonu. Oczywiście, warto jednak zadbać o podstawowe zasady bezpieczeństwa, jakie obowiązują przy instalowaniu wszelkich innych aplikacji bankowych.

Jak założyć konto firmowe Revolut

Założenie konta Revolut jest proste i wygodne, można wszystko zrobić z poziomu własnego telefonu lub laptopa – wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Przedsiębiorca, który chciałby założyć tego rodzaju konto, wypełnia prosty wniosek dostępny na stronie głównej Revolut, podaje swoje podstawowe dane, a następnie musi poczekać maksymalnie 24 godziny na proces weryfikacji i zatwierdzania wszystkich funkcji.

Po tym czasie można zacząć korzystać z konta firmowego Revolut i zapoznać się ze wszystkimi jego funkcjonalnościami.

Na koniec o koncie firmowym Revolut

Zanim zdecydujemy się na założenie konta Revolut dla firm, warto zapoznać się nie tylko z podstawowymi informacjami na jego temat czy możliwościami, jakie daje posiadanie tego rodzaju konta, ale również z opiniami użytkowników, którzy już tego rodzaju konto posiadają.

Opinie klientów są zdecydowanie bardziej miarodajne, jeśli interesują nas kwestie formalności, funkcjonalności, czasu oczekiwania na decyzję o otwarciu konta, a także wielu innych tematów, które często są bardzo pomocne w podjęciu decyzji.

Jeśli masz jeszcze pytania jak założyć konto firmowe Revolut, weź udział w dyskusji pod artykułem. Gorąco zachęcamy do komentowania naszych wpisów, oraz udostępniania ich treści w mediach społecznościwoych.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności