Do Czego Służy Karta Curve

Curve to debetowa karta płatnicza, do której za pomocą aplikacji mobilnej „podpinamy” wszystkie inne posiadane przez nas karty debetowe czy kredytowe. Główną zaletą Curve jest bezpieczeństwo użytkowania oraz korzystny kurs wymiany walut. Sprawdź, do czego służy karta Curve i zgarnij 5 funtów na start.

Do czego służy karta Curve

Karta Curve została stworzona z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedną kartę debetową czy kredytową. Zasada działania usługi jest bardzo prosta. Do aplikacji mobilnej współpracującej z usługą,  wprowadzamy dane naszych aktualnie posiadanych kart,  a następnie w momencie wykonywania dowolnej transakcji, wybieramy w aplikacji kartę, której chcemy użyć do tej transakcji.

Karta Curve
Do czego służy karta Curve

Tylko jedna (lub żadna) z naszych kart połączonych z Curve  może być w danym momencie aktywna, Dlatego nawet w przypadku utraty fizycznej karty Curve, nasze pozostałe karty są nadal bezpieczne. W każdej chwili możemy ich również używać niezależnie od aplikacji Curve. Wprowadzenie karty do aplikacji Curve nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie tej karty. W każdym momencie możemy także usunąć dowolną kartę z aplikacji.

Jakie korzyści daje karta Curve

Dzięki korzystaniu z usługi Curve nie musimy już nosić ze sobą wszystkich naszych kart kredytowych czy debetowych. Jest to niewątpliwie największa zaleta Curve. Dodatkowo wszystkie karty „podpięte” pod aplikację, mogą być niejako zamrożone. Możemy aktywować dowolną kartę tuż przed dokonaniem transakcji i zaraz po jej zakończeniu, ponownie ją deaktywować.

W przypadku dokonywania zakupu w obcej walucie aplikacja Curve przeliczy kwotę po bardzo korzystnym kursie międzybankowym. W podstawowej wersji karty, miesięczny limit transakcji w obcej walucie bez ponoszenia dodatkowych kosztów wynsi 500 funtów.  Przy pomocy karty Curve możemy również wypłacać gotówkę w bankomatach. Darmowa wersja karty pozwala  bez prowizji wypłacić do 200 funtów miesięcznie.

Do czego służy karta Curve i jak ją zamówić

Cały proces rejestracji w aplikacji oraz zamawiania karty debetowej odbywa się przez Internet. Zaczynamy od pobrania aplikacji, np.klikając jeden z linków umieszczonych w tym wpisie. Aplikację można również wyszukać w Google Play lub App Store. Po kliknięciu linka przejdziemy do oficjalnej strony internetowej Curve.

Karta Curve
Do czego służy karta Curve

Po kliknięciu przycisku  „DOWNLOAD FOR FREE” zostaniemy poproszeni o podanie nr telefonu, na który otrzymamy wiadomość tekstową z linkiem do pobrania aplikacji. Po zainstalowaniu aplikacji podajemy adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Klikamy w niego, a następnie wracamy do aplikacji, gdzie podajemy swój numer telefonu. 

1. Instalacja

Po kliknięciu przycisku „DOWNLOAD FOR FREE” zostaniemy poproszeni o podanie numeru telefonu, na który po chwili otrzymamy wiadomość tekstową z linkiem do pobrania aplikacji.

Aplikację możemy również pobrać bezpośrednio z Google Play lub App Store.

Instalacja aplikacj Curve

2. Tworzenie konta

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji klikamy przycisk „CREATE AN ACCOUNT” a następnie podajemy adres e-mail. 

Adres e-mail

3. Weryfikacja konta

Na podany adres otrzymamy link aktywacyjny. Klikamy link i wracamy do aplikacji. W drugim etapie weryfikacji podajemy numer telefonu komórkowego. Otrzymany w wiadomości SMS kod przepisujemy do aplikacji i klikamy przycisk „CONTINUE”.

Potwierdzenie nr. telefonu karta Curve

4. Dane osobowe

W kolejnym kroku aplikacja poprosi nas o podanie danych osobowych.W trzech różnych rubrykach wpisujemy imię, nazwisko oraz datę urodzenia. Klikamy przycisk „INFORMATION CORRECT” i w kolejnym okienku wpisujemy dane adresowe.

Wprowadź dane osobowe

5. Kod promocyjny

Aby otrzymać bonus 5 funtów, w następnym okienku wpisujemy kod osoby polecającej aplikację. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu: D6XX8PLN  Swój bonus otrzymasz po wykonaniu pierwszej  płatności kartą Curve.  Musi to być transakcja z PIN-em, kolejne płatności mogą już być zbliżeniowe.

Ostatnim krokiem jest zamówienie karty. Mamy do wyboru dwa warianty: darmowa Curve Blue lub płatna Curve Black. Bonus otrzymasz w dowolnym wariancie.

Zamów kartę i odbierz 5 funtów premii.

Sprawdź również naszą ofertę kont osobistych i firmowych. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami na konto bankowe przez Internet.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, do czego służy karta Curve, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do komentowania wpisu.

Poprzednie

Konto bez Komornika

Konto Firmowe przez Internet

Dalej

1 komentarz do wpisu “Do Czego Służy Karta Curve”

Dodaj komentarz