Do Czego Służy Karta Curve

Curve to debetowa karta płatnicza, do której za pomocą aplikacji mobilnej „podpinamy” wszystkie inne posiadane przez nas karty debetowe czy kredytowe. Główną zaletą Curve jest bezpieczeństwo użytkowania oraz korzystny kurs wymiany walut. Sprawdź, do czego służy karta Curve i zgarnij 10 funtów na start.

Bonus Curve

> ZAMÓW DARMOWĄ KARTĘ CURVE I ODBIERZ £10 NA START <

Wprowadzenie

Karta Curve została stworzona z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedną kartę debetową czy kredytową. Zasada działania usługi jest bardzo prosta. Do aplikacji mobilnej współpracującej z usługą,  wprowadzamy dane naszych aktualnie posiadanych kart,  a następnie w momencie wykonywania dowolnej transakcji, wybieramy w aplikacji kartę, której chcemy użyć do tej transakcji.

Tylko jedna (lub żadna) z naszych kart połączonych z Curve  może być w danym momencie aktywna, Dlatego nawet w przypadku utraty fizycznej karty Curve, nasze pozostałe karty są nadal bezpieczne. W każdej chwili możemy ich również używać niezależnie od aplikacji Curve. Wprowadzenie karty do aplikacji Curve nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie tej karty. W każdym momencie możemy także usunąć dowolną kartę z aplikacji.

Jakie korzyści daje karta Curve

Dzięki korzystaniu z usługi Curve nie musimy już nosić ze sobą wszystkich naszych kart kredytowych czy debetowych. Jest to niewątpliwie największa zaleta Curve. Dodatkowo wszystkie karty „podpięte” pod aplikację, mogą być niejako zamrożone. Możemy aktywować dowolną kartę tuż przed dokonaniem transakcji i zaraz po jej zakończeniu, ponownie ją deaktywować.

Do Czego Służy Karta Curve

W przypadku dokonywania zakupu w obcej walucie aplikacja Curve przeliczy kwotę po bardzo korzystnym kursie międzybankowym. W podstawowej wersji karty, miesięczny limit transakcji w obcej walucie bez ponoszenia dodatkowych kosztów wynsi 500 funtów.  Przy pomocy karty Curve możemy również wypłacać gotówkę w bankomatach. Darmowa wersja karty pozwala  bez prowizji wypłacić do 200 funtów miesięcznie.

Do czego służy karta Curve i jak ją zamówić

Cały proces rejestracji w aplikacji oraz zamawiania karty debetowej odbywa się przez Internet. Zaczynamy od pobrania aplikacji, np.klikając jeden z linków umieszczonych w tym wpisie.

Aplikację można również wyszukać w Google Play lub App Store. Po kliknięciu linka przejdziemy do oficjalnej strony internetowej Curve.

Instrukcja krok, po kroku

Po kliknięciu przycisku  „DOWNLOAD FOR FREE” zostaniemy poproszeni o podanie nr telefonu, na który otrzymamy wiadomość tekstową z linkiem do pobrania aplikacji. Po zainstalowaniu aplikacji podajemy adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Klikamy w niego, a następnie wracamy do aplikacji, gdzie podajemy swój numer telefonu. 

1. Instalacja

Po kliknięciu przycisku „DOWNLOAD FOR FREE” zostaniemy poproszeni o podanie numeru telefonu, na który po chwili otrzymamy wiadomość tekstową z linkiem do pobrania aplikacji.

Aplikację możemy również pobrać bezpośrednio z Google Play lub App Store.

Instalacja aplikacj Curve

2. Tworzenie konta

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji klikamy przycisk „CREATE AN ACCOUNT” a następnie podajemy adres e-mail. 

Adres e-mail

3. Weryfikacja konta

Na podany adres otrzymamy link aktywacyjny. Klikamy link i wracamy do aplikacji. W drugim etapie weryfikacji podajemy numer telefonu komórkowego. Otrzymany w wiadomości SMS kod przepisujemy do aplikacji i klikamy przycisk „CONTINUE”.

Potwierdzenie nr. telefonu karta Curve

4. Dane osobowe

W kolejnym kroku aplikacja poprosi nas o podanie danych osobowych.W trzech różnych rubrykach wpisujemy imię, nazwisko oraz datę urodzenia. Klikamy przycisk „INFORMATION CORRECT” i w kolejnym okienku wpisujemy dane adresowe.

Wprowadź dane osobowe

5. Zamówienie karty

Ostatnim krokiem jest zamówienie karty. Mamy do wyboru dwa warianty: darmowa Curve Blue lub płatna Curve Black. Bonus otrzymasz w dowolnym wariancie.

> ZAMÓW DARMOWĄ KARTĘ CURVE I ODBIERZ £10 NA START <

Aby otrzymać 10 funtów, wystarczy skorzystać z linka promocyjnego umieszczonego na naszym blogu. Dodatkowym warunkiem otrzymania bonusowych środków jest wykonanie jednej transakcji kartą. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

Sprawdź również naszą ofertę kont osobistych i firmowych. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami na konto bankowe przez Internet.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, do czego służy karta Curve, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do komentowania wpisu.

5/5 - (10 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności