Zakładanie Własnego Bloga

Nowoczesna gospodarka opiera się głównie na globalnej sieci internetowej. Zakładanie własnego bloga może być Twoim pierwszym krokiem do uruchomienia własnego biznesu online.

Zakładanie Własnego Bloga

Ludzie, którzy nie mają żadnego doświadczenia w branży IT, lub ogólnie większych zdolności informatycznych, uważają, że zakładanie własnego bloga jest bardzo trudne. Tworzenie strony internetowej czy bloga kojarzy nam się z pisaniem skomplikowanego kodu HTML.

Czasy, kiedy do umieszczenia w sieci własnej strony internetowej potrzebne były wysokie kwalifikacje, już minęły. Teraz wystarczy podstawowa wiedza z dziedziny obsługi komputera. Taką wiedzą dysponuje już każdy uczeń szkoły podstawowej.

Na czym polega zakładanie własnego bloga

Jak już wspomniałem powyżej, do utworzenia strony internetowej we własnym zakresie, nie trzeba znać zasad kodowania HTML. Funkcjonuje wiele programów typu CMS, czyli content management system, które przekształcają strony internetowe w wersji kodu, na wersję wizualną.

Dzięki temu możemy z łatwością utworzyć własny blog, lub stronę internetową. Potrzebujemy właściwie tylko dwóch rzeczy, domeny internetowej oraz hostingu. Domena internetowa to jest adres, pod którym wyświetla się strona internetowa. Hosting to jest usługa udostępniania naszej strony w Internecie.

Zobacz również nasze inne artykuły. Zachęcamy także do komentowania i udostępniania wpisów.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności