Szybkie Pożyczki przez Internet

Innowacyjne rozwiązania dotyczą już niemalże każdej dziedziny naszego codziennego życia. Odnosi się to także do pożyczek pozabankowych. Na tle konkurencji szybkie pożyczki przez Internet nie mają sobie równych.

Szybkie pożyczki przez Internet
Szybkie pożyczki przez Internet

Szansa na dodatkowe pieniądze dla każdego

Obecnie mało klientów bierze pod uwagę, by starać się o pomoc finansową w banku, nie wspominając już osobach posiadających zadłużenie, czy komornika. Pytanie brzmi tylko czy takie pożyczanie jest bezpieczne? Sprawdźmy, czy pożyczka online to idealne rozwiązanie dla każdego niezależnie od jego sytuacji.

Podstawową zaletą tego produktu jest jego dostępność. W teorii wygląda to tak, że dosłownie każdy z nas kto posiada dostęp do Internetu, może ubiegać się o pożyczkę pozabankową. Strony internetowe firm, które je oferują działają nieprzerwanie przez 24/7, a pieniądze na swoim koncie możemy mieć już w 10 minut!

Czy jednak teoria przekłada się na praktykę? Tak, choć należy przyznać, że każda firma na swój sposób reguluje zasady dostępu do oferowanych przez siebie pożyczek. Każda z nich posiada także podstawowe kryteria, jakie musi spełnić ich potencjalny klient. W większości sytuacji należy posiadać polskie obywatelstwo i zdolność do czynności prawnych.

Niezależnie od tego, o jaką pożyczkę będziemy się starać, wymaga się od nas przedstawienia danych z dowodu osobistego. Z uwagi na fakt, że niemalże wszystkie formalności odbywają się online, pożyczkobiorca potrzebuje wskazać numer swojego rachunku bankowego, by pożyczkodawca mógł wykonać przelew.

Warunki korzystania z szybkiej pożyczki

Kolejną ważną kwestią jest kontakt pomiędzy dwoma stronami. I tu również ze względu udzielania pożyczek przez Internet (na odległość) firmy pozabankowe chcąc się niejako ubezpieczyć, wymagają od nas podania co najmniej kilku form kontaktu.

Podstawą jest założenie darmowego konta na ich stronie internetowej. Poza tym musimy posiadać telefon komórkowy i adres e-mail.
Dostępność pożyczki online jest uzależniona także od naszego wieku. Tu także każda firma pozabankowa ma swoje indywidualne wymagania.

Najczęściej spotykane są produkty tego typu od 21 lat. Wtedy to osoby posiadają pracę lub jakiekolwiek inne źródło dochodu. 

Nie da się jednak ukryć, że coraz więcej zapytań jest od osób młodszych. Na rynku dostępne są pożyczki od 18 do 19 lat. W przypadku pierwszej opcji pomocy finansowej może udzielić Ci Wonga.

Będąc o rok starszym, masz już szerszy wybór – Vivus czy Smart Pożyczka. Pożyczki od 20 lat dostępne są w Wandoo, Kuki, Net Credit. Oczywiście w każdej z tych kategorii tych propozycji jest więcej. Jednocześnie warto wiedzieć, że limit wiekowy dotyczy także górnej granicy. Każda z firm ustala go indywidualnie – niekiedy jest to 70 lat, a u innych pożyczkodawców 75 lat.

To już pokazuje, że choć pożyczkodawcy mają wymagania względem swoich potencjalnych klientów, to każdy z nas jest w stanie znaleźć taką firmę na rynku, gdzie spełni podstawowe wymagania potrzebne do wnioskowania o pożyczkę. Możemy zatem na tym etapie stwierdzić, że szybkie pożyczki przez Internet są przeznaczone dla każdego.

Szybkie pożyczki przez Internet dla zadłużonych

Nieco odrębnym aspektem jest dostępność pomocy finansowej dla osób, które posiadają niespłacone pożyczki. W takich sytuacjach wiek czy inne kwestie mogą nie mieć żadnego znaczenia. Owszem, do niedawna była to dość trudna sytuacja. Szybka pożyczka dla zadłużonych? Bez sprawdzania zdolności kredytowej?

Zresztą obecnie wiele firm pozabankowych chce bezpiecznie pożyczać pieniądze i tym samym pomóc osobom w ciężkiej sytuacji, by nie wpędzać ich w jeszcze większą spiralę długów. Dlatego też tego typu produkty są dość rzadkie, ale spotykane. Zauważmy po raz kolejny, że każdy pożyczkodawca ma inne wymagania względem swoich klientów.

Szybkie pożyczki przez Internet a okres ich spłaty

Okres spłaty szybkich pożyczek to kolejny niezaprzeczalny plus. Do naszej dyspozycji są pożyczki krótkoterminowe, gdzie kwota nie przekracza zazwyczaj 1.000 złotych. Całe zobowiązanie możemy spłacić w kilka dni czy w miesiąc. Równie dobrze możemy starać się o nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, a całkowitą spłatę rozłożyć na kilka-kilkanaście miesięcy.

Poza tym możemy zdecydować się na pożyczki na 60 dni. To co ostatecznie wybierzemy, powinno być uzależnione od naszej sytuacji. Dzięki temu możemy wybrać dla siebie produkt wręcz idealny dopasowany do naszych potrzeb.

Biuro Informacji Krdytowej

Być może każdy sprawdzi nas w bazach dłużników, ale każdy z nich może korzystać z innych źródeł. Te najpopularniejsze to oczywiście BIK, BIG czy KRD. Zauważmy, że nie wszyscy nas tam sprawdzą. Dzięki temu hasła „pożyczki bez BIK” to nie puste slogany, ale rzeczywistość. Jest wiele firm, które ocenią swoich klientów na podstawie takich baz jak BIG czy CRIF, a przy tym pominą te najpopularniejsze.

To daje spore szanse dla osób zadłużonych na uzyskanie pomocy finansowej. Poza tym na naszym rynku coraz częściej słychać o alternatywach jak pożyczki pod zastaw czy pożyczki społecznościowe, gdzie zdolność kredytowa czy sprawdzanie w bazach dłużników nie ma miejsca.

Szybka pożyczka ratalna lepszą opcją od bankowych pożyczek

Kiedy na polskim rynku zaczęły się pojawiać szybkie pożyczki przez Internet, zaczęto je porównywać do bankowych kredytów. Widać tu jednak więcej różnic niżeli cech wspólnych. To wszystko sprowadziło się do tego, iż klienci, którym odmówił bank, znaleźli pomoc finansową właśnie w firmach pozabankowych.

Zacznijmy od procedur weryfikacyjnych, które w instytucjach bankowych są niezwykle restrykcyjne. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku firm pozabankowych – minimum formalności sprawia, że wszystko jesteśmy w stanie załatwić w kilkanaście minut, a decyzję otrzymać jeszcze tego samego dnia.

Co więcej – o dodatkowe pieniądze możemy się tu ubiegać także w sobotę czy w niedzielę. Pożyczki w weekend to kolejna zaleta, która sprawia, że banki mają naprzeciw siebie solidnego konkurenta

Szybkie pożyczki przez Internet dla domu

Choć wydawać by się mogło, że wszyscy posiadają konto bankowe, to są firmy, które oferują pożyczki, gdzie pieniądze będą nam dostarczone do domu. Wbrew pozorom z takiej możliwości korzysta sporo osób. Jednym z najpopularniejszych pożyczkodawców, który daje nam taką możliwość jest Provident.

Aby ubiegać się o szybkie pożyczki przez Internet telefonicznie, wystarczy, że zadzwonisz lub wypełnisz formularz na ich stronie internetowej. Kiedy wszystkie formalności zakończą się pomyślnie, możesz spodziewać się wizyty pracownika owej firmy w naszym domu, gdzie podpisana zostanie umowa i jednocześnie zostaną nam przekazane pieniądze.

Dodajmy, że tak samo będzie wyglądało spłacanie owej pożyczki. Z pewnością jest to spore ułatwienie dla osób, które szukają pomocy finansowej, a nie posiadają konta bankowego. Warto wiedzieć, że ma to swoją cenę – domowa obsługa to dodatkowe koszty, które zostaną wliczone do całkowitych kosztów pożyczki.

Podsumowanie, szybkie pożyczki przez Internet

Mając na myśli szybkie pożyczki przez Internet mówmy tak naprawdę o szerokim wachlarzu produktów, które skierowane są praktycznie dla każdej pełnoletniej osoby. Ofert na polskim rynku jest tak dużo, że każdy znajdzie pomoc finansową, którą będzie mógł dopasować do swojej aktualnej sytuacji.

Z drugiej strony – poprzez ogromną ilość firm możemy mieć problem z wyborem najlepszej dla siebie propozycji. Tym bardziej dotyczy to osób, które interesują szybkie pożyczki przez Internet. Działają oni pod presją czasu, gdyż „na już” potrzebują gotówki. Wybór pierwszej lepszej oferty nie jest dobrym pomysłem.

By bezpiecznie pożyczać pieniądze, należy porównać pożyczki. A w tym pomóc nam może porównywarka. Zaraz po jej skorzystaniu nie zapomnijmy przeczytać opinii klientów na temat danej firmy.

Pamiętajmy, że szybkie pożyczki przez Internet powinna być dla nas ostatecznym rozwiązaniem. Przy jej wyborze kierujmy się wysokością zobowiązania i terminem spłaty. Będąc w ciężkiej sytuacji, musimy realnie spojrzeć w przyszłość, by móc na czas spłacić dług i nie narobić sobie większych problemów.

Chętnie odpowiemy na pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do komentowania wpisu.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności