Szybka Gotówka – zasady udzielania pożyczek

Pożyczki przez internet dostępne są obecnie niemal na wyciągnięcie ręki. Minimum formalności, wysoka przyznawalność i błyskawiczne decyzje pożyczkowe sprawiają, że klienci chętnie korzystają z chwilówek jako alternatywy dla kredytów bankowych. Jedną z największych i wyjątkowo rozbudowanych ofert zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów ma firma pożyczkowa Szybka Gotówka.

>> Skorzystaj z oferty pożyczki <<

Kilka słów o firmie

Szybka Gotówka na polskim rynku pożyczkowym jest obecna od ponad 6 lat. W tym czasie z jej oferty skorzystało ponad milion klientów, z czego połowa stała się klientami stałymi. Firma oferuje szybkie pożyczki przez internet, posiada również aplikację na urządzenia mobilne, dzięki czemu korzystanie z oferty jest jeszcze łatwiejsze.

W ofercie dla nowych klientów dostępne są pożyczki w kwocie do 5 tysięcy złotych. Stali klienci mają natomiast możliwość sięgnięcia nawet po 15 tysięcy finansowania z 65-dniowym terminem spłaty. Szybka Pożyczka ma sporo atrakcyjnych promocji i rabatów, zarówno dla osób, które po raz pierwszy sięgają po pożyczkę, jak i dla stałych klientów.

Dla nowo zarejestrowanych pożyczkobiorców pierwsza pożyczka jest darmowa – oddaje się dokładnie taką samą kwotę, jaką się pożyczyło bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Stali klienci mogą natomiast korzystać z promocji dotyczących niższego oprocentowania lub obniżenia innych opłat. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć w swoim profilu klienta na stronie Szybka Gotówka.

Zasady udzielania pożyczek

Ideą marki Szybka Gotówka jest maksymalne uproszczenie formalności przy składaniu wniosku przy jednoczesnej wygodnej i bezproblemowej obsłudze. Wniosek składa się na stronie firmy, po uprzednim skorzystaniu z widełek, dzięki którym wybieramy, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Przy pierwszym wniosku trzeba się zarejestrować na stronie, podać swoje podstawowe dane – wystarczą jedynie informacje z dowodu osobistego.

Kolejnym krokiem jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego, którego jesteśmy właścicielami. Po wypełnieniu tych kilku prostych formalności wysyłamy wniosek pożyczkowy i czekamy na decyzję. Ta najczęściej przychodzi SMS-em w ciągu 15 minut. Jeśli decyzja jest pozytywna, dodatkowe środki trafiają na konto w ciągu kilku lub kilkunastu minut.

Po terminowej spłacie pierwszej pożyczki automatycznie zwiększa się limit gotówki, którą można pożyczyć następnym razem. Maksymalnie do 15 tysięcy złotych. Osoby, które mają problem z terminową spłatą, mogą – za dodatkową opłatą – dokonać przedłużenia pożyczki na okres od 7 do 30 dni. Przedłużyć pożyczkę należy przed terminem jej spłaty.

Kto może otrzymać pożyczkę w Szybka Gotówka? Wymagania nie są wyśrubowane – z oferty może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski lub obywatel Ukrainy, który ma stałe miejsce zamieszkania w Polsce. Konieczne jest również posiadanie indywidualnego konta bankowego, aktywnego numeru telefonu i adresu mailowego. Pożyczka nie zostanie udzielona osobom, które są wpisane do rejestru dłużników, nie spłaciły poprzedniej pożyczki w Szybka Gotówka, są niepełnoletnie lub nie posiadają stałego dochodu.

Opinie o Szybka Gotówka

Szybka Gotówka jest znaną i sprawdzoną firmą na polskim rynku pożyczkowym, która od początku działalności stawia na najwyższe standardy dotyczące obsługi. Klienci, którzy mieli okazję korzystać z jej oferty, doceniają przede wszystkim jasne zasady, minimum formalności i szybkie decyzje pożyczkowe. Pożyczki przyznawane są na dosyć wysokie kwoty, co w wielu przypadkach jest dobrą alternatywą dla kredytów bankowych. Trzeba jednak mieć świadomość, że bezproblemowe korzystanie z oferty firm pożyczkowych, także z tego, co oferuje

Szybka Gotówka, dotyczy wyłącznie klientów, którzy terminowo regulują swoje zobowiązania finansowe. Jeśli ktoś sięga po chwilówkę, już na starcie wiedząc, że będzie miał problemy z jej terminowym uregulowaniem, musi liczyć się z tym, że brak spłaty spowoduje dodatkowe koszty i obciążenia finansowe.

5/5 - (2 votes)

1 komentarz do “Szybka Gotówka – zasady udzielania pożyczek”

  1. wnioskowanie o pożyczkę w Szybkiej Gotówce jest dziecinnie proste! wszystko przez internet, żadnych formalności nie wynikło podczas złożenia wniosku. serdecznie polecam tą firmę!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego partnera biznesowego: Zarabiaj365.pl

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności