Szybka Gotówka – zasady udzielania pożyczek

Pożyczki przez internet dostępne są obecnie niemal na wyciągnięcie ręki. Minimum formalności, wysoka przyznawalność i błyskawiczne decyzje pożyczkowe sprawiają, że klienci chętnie korzystają z chwilówek jako alternatywy dla kredytów bankowych. Jedną z największych i wyjątkowo rozbudowanych ofert zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów ma firma pożyczkowa Szybka Gotówka.

>> Skorzystaj z oferty pożyczki <<

Kilka słów o firmie

Szybka Gotówka na polskim rynku pożyczkowym jest obecna od ponad 6 lat. W tym czasie z jej oferty skorzystało ponad milion klientów, z czego połowa stała się klientami stałymi. Firma oferuje szybkie pożyczki przez internet, posiada również aplikację na urządzenia mobilne, dzięki czemu korzystanie z oferty jest jeszcze łatwiejsze.

W ofercie dla nowych klientów dostępne są pożyczki w kwocie do 5 tysięcy złotych. Stali klienci mają natomiast możliwość sięgnięcia nawet po 15 tysięcy finansowania z 65-dniowym terminem spłaty. Szybka Pożyczka ma sporo atrakcyjnych promocji i rabatów, zarówno dla osób, które po raz pierwszy sięgają po pożyczkę, jak i dla stałych klientów.

Dla nowo zarejestrowanych pożyczkobiorców pierwsza pożyczka jest darmowa – oddaje się dokładnie taką samą kwotę, jaką się pożyczyło bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Stali klienci mogą natomiast korzystać z promocji dotyczących niższego oprocentowania lub obniżenia innych opłat. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć w swoim profilu klienta na stronie Szybka Gotówka.

Zasady udzielania pożyczek

Ideą marki Szybka Gotówka jest maksymalne uproszczenie formalności przy składaniu wniosku przy jednoczesnej wygodnej i bezproblemowej obsłudze. Wniosek składa się na stronie firmy, po uprzednim skorzystaniu z widełek, dzięki którym wybieramy, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Przy pierwszym wniosku trzeba się zarejestrować na stronie, podać swoje podstawowe dane – wystarczą jedynie informacje z dowodu osobistego.

Kolejnym krokiem jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego, którego jesteśmy właścicielami. Po wypełnieniu tych kilku prostych formalności wysyłamy wniosek pożyczkowy i czekamy na decyzję. Ta najczęściej przychodzi SMS-em w ciągu 15 minut. Jeśli decyzja jest pozytywna, dodatkowe środki trafiają na konto w ciągu kilku lub kilkunastu minut.

Po terminowej spłacie pierwszej pożyczki automatycznie zwiększa się limit gotówki, którą można pożyczyć następnym razem. Maksymalnie do 15 tysięcy złotych. Osoby, które mają problem z terminową spłatą, mogą – za dodatkową opłatą – dokonać przedłużenia pożyczki na okres od 7 do 30 dni. Przedłużyć pożyczkę należy przed terminem jej spłaty.

Kto może otrzymać pożyczkę w Szybka Gotówka? Wymagania nie są wyśrubowane – z oferty może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski lub obywatel Ukrainy, który ma stałe miejsce zamieszkania w Polsce. Konieczne jest również posiadanie indywidualnego konta bankowego, aktywnego numeru telefonu i adresu mailowego. Pożyczka nie zostanie udzielona osobom, które są wpisane do rejestru dłużników, nie spłaciły poprzedniej pożyczki w Szybka Gotówka, są niepełnoletnie lub nie posiadają stałego dochodu.

Opinie o Szybka Gotówka

Szybka Gotówka jest znaną i sprawdzoną firmą na polskim rynku pożyczkowym, która od początku działalności stawia na najwyższe standardy dotyczące obsługi. Klienci, którzy mieli okazję korzystać z jej oferty, doceniają przede wszystkim jasne zasady, minimum formalności i szybkie decyzje pożyczkowe. Pożyczki przyznawane są na dosyć wysokie kwoty, co w wielu przypadkach jest dobrą alternatywą dla kredytów bankowych. Trzeba jednak mieć świadomość, że bezproblemowe korzystanie z oferty firm pożyczkowych, także z tego, co oferuje

Szybka Gotówka, dotyczy wyłącznie klientów, którzy terminowo regulują swoje zobowiązania finansowe. Jeśli ktoś sięga po chwilówkę, już na starcie wiedząc, że będzie miał problemy z jej terminowym uregulowaniem, musi liczyć się z tym, że brak spłaty spowoduje dodatkowe koszty i obciążenia finansowe.

5/5 - (2 votes)

3 komentarze do “Szybka Gotówka – zasady udzielania pożyczek”

  1. wnioskowanie o pożyczkę w Szybkiej Gotówce jest dziecinnie proste! wszystko przez internet, żadnych formalności nie wynikło podczas złożenia wniosku. serdecznie polecam tą firmę!

    Odpowiedz
  2. Z usługą Szybka Gotówka miałem tylko pozytywne doświadczenia. Otrzymałem pożyczkę błyskawicznie i bez żadnych problemów. Polecam wszystkim potrzebującym szybkiego wsparcia finansowego!

    Odpowiedz
  3. Szybka Gotówka to nie tylko wyjście z finansowych tarapatów, ale także możliwość spełnienia sobie drobnych kapryśnych. Dzięki nim, kupiłem wymarzone buty, na które od dawna polowałem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz