Przedstawiciele „Max Express” Sp. z o.o. wzięli udział w międzynarodowej konferencji IT w Warszawie

Przedstawiciele „Max Express” Sp. z o.o. wzięli udział w międzynarodowej konferencji IT, która odbyła się w Warszawie w dniach 24-25 czerwca 2022 roku. Konferencja została zorganizowana przez zespół „Internet bez granic” (https://te-st.ru/events/internet-without-borders-warszawa/amp/). Podczas konferencji omawiano takie kwestie jak: wsparcie wolnego Internetu, cenzura i blokowanie niezależnych zasobów, informacyjna izolacja, działalność wychowawcza, zwiększenie alfabetyzacji i bezpieczeństwa cyfrowego, ochrona wolności w Internecie.

Max Express

Dla „Max Express” Sp. z o.o. konferencja była okazją do zapoznania się z nowymi strategiami i systemami bezpieczeństwa cyfrowego, które są wdrażane w krajach rozwijających się oraz krajach Unii Europejskiej.

„Dana konferencja umożliwiła zapoznanie się z nowymi podejściami do bezpieczeństwa cyfrowego w zakresie systemów płatności, na podstawie których Max Express będzie mogła poprawić bezpieczeństwo przelewów swoich klientów” – zauważyła dyrektor firmy Pani Meri Dzhangveladze.

Max Express to nie bankowa instytucja finansowa Gruzji, licencjonowana przez Narodowy Bank Gruzji jako dostawca usług płatniczych nr 0078-2904 z dnia 3 sierpnia 2018 r. Firma świadczy usługi przekazów pieniężnych dla klientów zagranicznych i lokalnych.

Max Express była licencjonowana przez Narodowy Bank Gruzji jako dostawca usług płatniczych, od tego czasu firma zaczęła działać i oferować usługi zgodnie z normami ustawodawstwa Gruzji.

Przypominamy, że na początku 2020 roku „Max Express” Sp. z o.o. wprowadziła system identyfikacji TransGuard, działający w standardzie BLS (Black List Screening), dla większego bezpieczeństwa pieniędzy klientów.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Treści publikowane na tym blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porad finansowych ani inwestycyjnych w rozumieniu przepisów prawa. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podjęte przez czytelników na podstawie tych treści.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492