Karta Curve

Curve to debetowa karta płatnicza, która współpracuje ze specjalną aplikacją mobilną. Karta Curve może służyć jako zbiorcza karta, do wszystkich posiadanych przez nas kart kredytowych czy debetowych. Dzięki temu nie musimy już nosić ze sobą wielu kart. Możemy używać tylko jednej karty Curve.

karta curve

Jakie korzyści daje karta Curve

Do czego służy karta Curve. Nie musimy już nosić ze sobą wszystkich naszych kart kredytowych czy debetowych. Możemy z nich korzystać przy pomocy jednej fizycznej karty Curve. Wystarczy, że podepniemy za pomocą aplikacji mobilnej, Dodana karta działa niezwłocznie po jej aktywacji w aplikacji.

Dokonując zakupów w obcej walucie, Curve przeliczy należność za towar, po korzystnym kursie międzybankowym. Możemy również korzystać z bankomatów, wypłacając pieniądze w dowolnej walucie. Aplikacja również w tym wypadku przeliczy wypłatę po atrakcyjnym kursie.

Darmowa wersja karty pozwala na wypłatę 200 funtów miesięcznie, bez dodatkowej prowizji.

Każdy nowy klient otrzymuje w promocji na start 5 funtów. Skorzystaj z okazji łatwego zarobku.

W naszym serwisie znajdziesz wiele atrakcyjnych promocji bankowych. Wybierz najlepsze konto osobiste. Wszystkie formalności załatwisz online, bez wychodzenia z domu.

Poprzednie

Konto w Banku PKO BP

Progi Podatkowe w Polsce

Dalej

Dodaj komentarz