Czym są Moje Usługi

Wyobraź sobie, jak by to było mieć wszystkie rachunki w jednym miejscu. Opłacać je jednym kliknięciem, bez wychodzenia z domu, oraz bez ciągłego logowania się do serwisu bankowego i wprowadzania dodatkowych haseł jednorazowych. Sprawdź, czym są Moje Usługi, a przekonasz się, że marzenia się spełniają.

Moje Usługi to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie rachunkami. Możesz dodać do niej wszystkie faktury, które opłacasz co miesiąc. Od tego momentu nie będziesz już musiał martwić się terminem płatności. Aplikacja przypomni Ci o nadchodzącym terminie zapłaty.

Jak działają, i czym są Moje Usługi – rachunki imoje

Aplikacja internetowa i mobilna, została stworzona przez Bank ING, i cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród odbiorców. Genialny pomysł zebrania wszystkich płatności w jednym miejscu sprawdził się w 100%. Dowodem niech będą liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Jak więc działa aplikacja? Zasada działania jest bardzo prosta. Dodajesz do listy odbiorców w aplikacji wszystkich Twoich dostawców usług, i od tego momentu Moje Usługi będą zarządzały Twoimi płatnościami. Pobieranie i opłata rachunków może odbywać się zupełnie automatycznie, jednak to Ty wybierasz tryb pracy serwisu.

Aby skorzystać z odroczonego terminu płatności oferowane przez Moje Usługi, zarejestruj się w Aplikacji Twisto. Otrzymasz kredyt na opłatę rachunków, który spłacisz dopiero po 45 dniach.

Jak zarabiać na aplikacji Moje Usługi

Wśród wielu zalet aplikacji Moje Usługi, znajdziemy także możliwość zarabiania na polecaniu usług. Jeśli z Twojej rekomendacji do aplikacji zapisze inna osoba, obydwoje otrzymacie po 30 zł na opłacenie usług. W taki sposób możesz zarobić do 330 zł. Warto skorzystać jak najszybciej, bo nie wiadomo jak długo potrwa ta akcja promocyjna.

Jeśli podobał Ci się ten wpis, podziel się ze znajomymi. Linki do udostępniania wpisów w mediach społecznościowych znajdują się pod każdym postem. Jeżeli masz dodatkowe pytania czym są Moje Usługi, napisz w komentarzu poniżej.

5/5 - (6 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności