Konto w Nest Banku

Nest Bank jest jednym z niewielu banków, w których obecnie możliwe jest założenie konta w czasie wideo rozmowy. Konto w Nest Banku zapewnia doskonałe warunki, brak opłat za konto i karta płatnicza za bezwarunkowe 0 zł.

Link przeniesie Cię na oficjalną stronę internetową banku. Zwróć uwagę na bezpieczne połączenie https:// oraz nazwę banku w adresie.

konto w Nest Banku

Po kliknięciu przycisku „załóź konto” przenosimy się do ekranu wyboru formy zawarcia umowy. Nest Bank oferuje cztery opcje do wyboru.

Jak można otworzyć konto w Nest Banku

  • rozmowa wideo
  • potwierdzenie umowy przelewem
  • podpisanie umowy w czasie wizyty kuriera
  • wizyta w oddziale banku

Jeżeli interesuje nas załatwienie wszystkiego od początku do końca przez internet, klikamy w okienku „rozmowa wideo”. Cała procedura otwierania rachunku jest bardzo prosta i intuicyjna. Zawiera się w trzech krokach.

Popularne banki w Polsce

Jeżeli podobał Ci się artykuł, zapraszam do udostępniania znajomym oraz komentowania poniżej.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego partnera biznesowego: Zarabiaj365.pl

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności