Konto w Nest Banku – Aplikacja mobilna banku

Nest Bank jest jednym z niewielu banków, w których obecnie możliwe jest założenie konta w czasie wideo rozmowy. Konto w Nest Banku zapewnia doskonałe warunki, brak opłat za konto i karta płatnicza za bezwarunkowe 0 zł.

Link przeniesie Cię na oficjalną stronę internetową banku. Zwróć uwagę na bezpieczne połączenie https:// oraz nazwę banku w adresie.

konto w Nest Banku

Po kliknięciu przycisku „załóź konto” przenosimy się do ekranu wyboru formy zawarcia umowy. Nest Bank oferuje cztery opcje do wyboru.

Jak można otworzyć konto w Nest Banku

  • rozmowa wideo
  • potwierdzenie umowy przelewem
  • podpisanie umowy w czasie wizyty kuriera
  • wizyta w oddziale banku

Jeżeli interesuje nas załatwienie wszystkiego od początku do końca przez internet, klikamy w okienku „rozmowa wideo”. Cała procedura otwierania rachunku jest bardzo prosta i intuicyjna. Zawiera się w trzech krokach.

Kilka słów o Nest Banku

Nest Bank jest jednym z popularnych banków w Polsce, założonym w 1994 roku jako FM Bank PBP. Bank ten przeszedł szereg przekształceń, zmieniając swoją nazwę na Nest Bank w 2016 roku. Nest Bank oferuje szeroką gamę usług bankowych, obejmujących konta osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty konsumenckie, produkty oszczędnościowe oraz bankowość internetową i mobilną. Bank ten jest znany z przyjaznej obsługi klienta i innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Popularne banki w Polsce

Jeżeli podobał Ci się artykuł, zapraszam do udostępniania znajomym oraz komentowania poniżej.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz