Revolut Konto i karta wielowalutowa.

Revolut konto to popularna usługa finansowa, która umożliwia między innymi płacenie w obcej walucie, bez kosztów przewalutowania. Zarządzanie kontem odbywa się poprzez aplikację mobilną w telefonie.

Revolut bonus 50 zł

>> Odbierz bonus 50 zł <<

Czym jest Revolut

Rejestrując się w aplikacji, w wersji standard, otrzymujemy całkowicie darmowe konto Revolut kartę wielowalutową. Bardzo przydatną opcją jest możliwość założenia kilkunastu subkont we wszystkich najpopularniejszych walutach.

W dowolnym momencie, przy pomocy aplikacji, możemy dokonać wymiany waluty pomiędzy naszymi kontami. Ogromnym plusem konta Revolut jest międzybankowy kurs wymiany walut (bardzo zbliżony do średniego kursu NBP). Nawet standardowa wersja konta, pozwala nam na przewalutowanie do PLN 20,000 miesięcznie bez żadnych ukrytych opłat.

Czytaj też: Do czego służy karta Curve

Jak otrzymać darmową kartę

  • rejestracja z linka referencyjnego (zobacz instrukcję poniżej).
  • doładowanie swojego konta kwotą min. 20 zł.
  • pozytywna weryfikacja danych osobowych.
  • zamówienie darmowej karty oraz wykonanie pierwszej transakcji.

Korzystanie z karty Revolut konto

Mamy do wyboru dwie opcje: kartę fizyczną oraz karty wirtualne. Polecam korzystanie z obu tych rozwiązań. Każde z nich ma swoje zalety.

Karta fizyczna

Jest typową kartą płatniczą Visa. Możemy nią płacić za zakupy np. w sklepie. Doskonale nadaje się także do zakupów online.

Warunkiem jest oczywiście posiadanie środków na koncie. Aby otrzymać kartę fizyczną, konieczna jest rejestracja w usłudze.

Karta Revolut

Karty wirtualne

Możemy generować sami przy pomocy naszego smartfona. Są to unikalne numery kart płatniczych, które przechowujemy w naszej aplikacji. Płacąc w sklepie internetowym, wpisujemy wygenerowany numer karty, datę ważności oraz kod CVV.

Wirtualną kartę można bardzo łatwo dezaktywować po transakcji, co gwarantuje bezpieczeństwo naszych środków na koncie.

Jak działa Revolut

Zakładanie konta Revolut

Dokładną instrukcję jak założyć konto znajdziesz poniżej. Wszystkie formalności załatwisz online bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz jedynie podłączonego do Internetu smartfona.

Krok I – Instalacja aplikacji

Wchodzimy na stronę internetową Revolut, i podajemy nasz numer telefonu komórkowego. Po chwili otrzymamy wiadomość SMS z linkiem do pobrania aplikacji. W procesie instalacji ustawiamy zabezpieczenie numerem PIN lub odciskiem palca.

Krok II – Zasilenie konta

Drugim krokiem jest zasilenie naszego konta Revolut. Minimalna kwota wpłaty to 20 złotych. Pieniądze od razu pojawią się na Twoim koncie i będzie można z nich dowolnie korzystać.

Krok III – Potwierdzenie tożsamości

Przy zakładaniu konta, Revolut musi zweryfikować autentyczność naszych danych osobowych. W tym celu najpierw wykonujemy zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości, a następnie robimy selfie.

Krok IV – Zamówienie karty

Sprawdzanie zgodności naszych danych z przesłanym zdjęciem trwa zazwyczaj kilka minut. Po pozytywnej weryfikacji możemy już zamówić kartę fizyczną oraz wirtualną

Chętnie odpowiemy na pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do komentowania wpisu.

4.7/5 - (9 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności