Revolut Konto i karta wielowalutowa

Revolut konto to popularna usługa finansowa, która umożliwia między innymi płacenie w obcej walucie, bez kosztów przewalutowania. Zarządzanie kontem odbywa się poprzez aplikację mobilną w telefonie.

Konto bankowe Revolut

>> Otwórz darmowe konto Revolut <<

Czym jest Revolut

Rejestrując się w aplikacji, w wersji standard, otrzymujemy całkowicie darmowe konto Revolut kartę wielowalutową. Bardzo przydatną opcją jest możliwość założenia kilkunastu subkont we wszystkich najpopularniejszych walutach.

W dowolnym momencie, przy pomocy aplikacji, możemy dokonać wymiany waluty pomiędzy naszymi kontami. Ogromnym plusem konta Revolut jest międzybankowy kurs wymiany walut (bardzo zbliżony do średniego kursu NBP). Nawet standardowa wersja konta, pozwala nam na przewalutowanie do PLN 20,000 miesięcznie bez żadnych ukrytych opłat.

Czytaj też: Do czego służy karta Curve

Jak otrzymać darmową kartę

 • rejestracja z linka referencyjnego (zobacz instrukcję poniżej).
 • doładowanie swojego konta kwotą min. 20 zł.
 • pozytywna weryfikacja danych osobowych.
 • zamówienie darmowej karty oraz wykonanie pierwszej transakcji.

Korzystanie z karty Revolut konto

Mamy do wyboru dwie opcje: kartę fizyczną oraz karty wirtualne. Polecam korzystanie z obu tych rozwiązań. Każde z nich ma swoje zalety.

Karta fizyczna

Jest typową kartą płatniczą Visa. Możemy nią płacić za zakupy np. w sklepie. Doskonale nadaje się także do zakupów online.

Warunkiem jest oczywiście posiadanie środków na koncie. Aby otrzymać kartę fizyczną, konieczna jest rejestracja w usłudze.

Karta Revolut

Karty wirtualne

Możemy generować sami przy pomocy naszego smartfona. Są to unikalne numery kart płatniczych, które przechowujemy w naszej aplikacji. Płacąc w sklepie internetowym, wpisujemy wygenerowany numer karty, datę ważności oraz kod CVV.

Wirtualną kartę można bardzo łatwo dezaktywować po transakcji, co gwarantuje bezpieczeństwo naszych środków na koncie.

Jak działa Revolut

Zakładanie konta Revolut

Dokładną instrukcję jak założyć konto znajdziesz poniżej. Wszystkie formalności załatwisz online bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz jedynie podłączonego do Internetu smartfona.

Krok I – Instalacja aplikacji

Wchodzimy na stronę internetową Revolut, i podajemy nasz numer telefonu komórkowego. Po chwili otrzymamy wiadomość SMS z linkiem do pobrania aplikacji. W procesie instalacji ustawiamy zabezpieczenie numerem PIN lub odciskiem palca.

Krok II – Zasilenie konta

Drugim krokiem jest zasilenie naszego konta Revolut. Minimalna kwota wpłaty to 20 złotych. Pieniądze od razu pojawią się na Twoim koncie i będzie można z nich dowolnie korzystać.

Krok III – Potwierdzenie tożsamości

Przy zakładaniu konta, Revolut musi zweryfikować autentyczność naszych danych osobowych. W tym celu najpierw wykonujemy zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości, a następnie robimy selfie.

Krok IV – Zamówienie karty

Sprawdzanie zgodności naszych danych z przesłanym zdjęciem trwa zazwyczaj kilka minut. Po pozytywnej weryfikacji możemy już zamówić kartę fizyczną oraz wirtualną

Zalety posiadania konta i karty wielowalutowej Revolut

Konto Revolut oferuje wiele możliwości i posiada sporo zalet, w tym:

 • Wymiana walut po korzystnych kursach. Revolut oferuje wymianę walut bez prowizji po korzystnych kursach, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić na opłatach.
 • Brak opłat za transakcje za granicą. Przy pomocy karty wielowalutowej możemy płacić w obcej walucie, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Revolut nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne, co jest bardzo korzystne dla osób podróżujących lub dokonujących zakupów w innych walutach.
 • Możliwość posiadania kilku walut na jednym koncie. Aplikacja Revolut pozwala na założenie kilku kont w różnych walutach. Dzięki temu można łatwo kupować towary w zagranicznych sklepach.
 • Dostępność płatności zbliżeniowych i internetowych. Po założeniu konta otrzymasz kartę Mastercard, która umożliwia płatności zbliżeniowe oraz przez internet.
 • Możliwość zarządzania wydatkami. Aplikacja Revolut oferuje funkcję, która pozwala na śledzenie wydatków w czasie rzeczywistym, co ułatwia kontrolę nad finansami.
 • Bezpieczeństwo konta Revolut. Operator usługi wykorzystuje najnowocześniejsze technologie zabezpieczeń, takie jak biometryczne uwierzytelnianie, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla użytkowników.
 • Przejrzyste opłaty. Korzystając z konta Revolut zawsze wiesz, ile kosztują poszczególne usługi. Jasno ustalone opłaty za korzystanie z karty i konta, pozwalają użytkownikowi na świadome korzystanie z karty płatniczej i konta.

Podsumowując, korzystanie z konta i karty wielowalutowej Revolut może przynieść wiele korzyści, takich jak oszczędności na wymianie walut, brak opłat za transakcje zagraniczne, łatwość korzystania z kilku walut na jednym koncie. Klienci Revoluta cenią sobie także bezpieczeństwo, przejrzyste opłaty i możliwość zarządzania finansami w aplikacji mobilnej.

Chętnie odpowiemy na pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do komentowania wpisu.

4.7/5 - (12 votes)

1 komentarz do “Revolut Konto i karta wielowalutowa”

Dodaj komentarz