Szybkie Pożyczki dostępne w Sieci

Rozróżnia się kilka rodzajów pożyczek krótkoterminowych nazywanych potocznie chwilówkami. Szybkie pożyczki dostępne w sieci, oferowane są przez wiele instytucji finansowych. W większości przypadków kwota jest stosunkowo niewielka.

Szybkie Pożyczki dostępne w Sieci

Czym są szybkie pożyczki dostępne w sieci

Kwota pożyczki najczęściej wynosi od 100 zł do 5000 zł na okres od 7 do 90 dni. Charakterystyczną cechą każdej pożyczki przez internet jest to, że spłata bardzo często następuje w jednej racie, po upływie czasu wskazanego w umowie.

Ten rynek już od dłuższego czasu może poszczycić się dynamicznym rozwojem. Wszystkie pożyczki przez internet regulują odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego i ustawy o kredycie konsumenckim.

Polacy bardzo chętnie korzystają z pożyczek krótkoterminowych. W 2020 roku stanowiły one 75% rynku produktów finansowych o wartości do 1500 zł. Pożyczka przez internet bardzo często uznawana jest za ryzykowny produkt finansowy.

Niemniej jednak w rzeczywistości większość problemów pojawia się dopiero w momencie przekroczenia terminu spłaty. Polski związek Instytucji Pożyczkowych od lat stara się walczyć z negatywną reputacją pożyczek krótkoterminowych.

Brak zdolności kredytowej

Warto wspomnieć, że takie produkty bardzo pomagają ludziom bez zdolności kredytowej. Wpis do krajowego rejestru bardzo często nie ma znaczenia w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Nic więc dziwnego, że pożyczki przez internet zyskują uznanie użytkowników sieci. Niektórzy traktują takie produkty jako stałe źródło dodatkowych dochodów.

W ostatnich latach sytuacja wielu gospodarstw domowych znacznie się poprawiła. Wpłynęło to na ten rynek. Wyniki firm pożyczających pieniądze w internecie są ściśle związane z chwilowymi impulsami zakupowymi konsumentów.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego partnera biznesowego: Zarabiaj365.pl

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności