Konto Bankowe przez Internet bez kuriera

Poniżej prezentujemy listę banków, w których otworzysz konto bankowe przez Internet bez kuriera. Weryfikacja tożsamości oraz zawarcie umowy, odbywa się w aplikacji mobilnej, lub w czasie rozmowy wideo z konsultantem banku.

Konto bankowe przez Internet bez kuriera

Konto w aplikacji mobilnej

Bank Millennium
 • 0 zł* za prowadzenie rachunku, przy wpływach min. 1000 zł miesięcznie i transakcji kartą lub blikiem.
 • 0 zł* za kartę debetową,  przy minimalnych wpływach na konto 1000 zł  w poprzednim miesiącu
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów 

Citi Handlowy
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z obcych bankomatów
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Bank Pekao
 • 0 zł* za prowadzenie konta przekorzystnego
 • 0 zł* za obsługę karty debetowej
 • darmowe przelewy w bankowości internetowej
 • *przy miesięcznych wpływach na konto min. 500 zł.
Credit Agricole
 • 0 zł* za prowadzenie konta
 • 0 zł* za kartę wielowalutową do konta
 • darmowe* wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • *min 1000 zł miesięcznych wpływów i płatność kartą
Santander Bank
 • 0 zł za prowadzenie konta przy zapewnieniu miesięcznych wpływów 500 zł, oraz jedną transakcję kartą
 • 0 zł  za kartę debetową przy zapewnieniu wpływów 500 zł
 • darmowe przelewy w aplikacji mobilnej

Konto w ING Banku
 • bezpłatne prowadzenie konta
 • 0 zł  za kartę zbliżeniową Visa,  jeśli zrobisz nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie
 • darmowe przelewy w aplikacji mobilnej

Konto w czasie rozmowy wideo

Alior Bank konto firmowe
 • 0 zł za konto
 • 0 zł  za kartę debetową, wystarczy, że zapłacisz nią łącznie 300 zł miesięcznie
 • darmowe krajowe przelewy internetowe

Konto bankowe przez Internet bez kuriera

Bank Millennium dołączył do grona instytucji finansowych, oferujących swoim klientom otwarcie konta osobistego za pomocą aplikacji mobilnej.  W nowej promocji, bank oferuje również bonus 200 zł do wydania na Allegro. 

Aby spełnić warunki promocji, należy do 21 go grudnia podpisać umowę o prowadzenie konta 360, wraz z kartą debetową, oraz udzielić zgody wymagane regulaminem promocji.

Dzięki temu w ciągu 14 dni otrzymasz kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł oraz usługę Allegro Smart. Następnie w  kolejnych czterech miesiącach korzystaj aktywnie z konta, zapewniaj wpływy min. 1000 zł miesięcznie, a w nagrodę otrzymasz kolejne 150 zł do wydania w serwisie Allegro.

Otwóz konto bankowe przez Internet bez kuriera

Samo wypełnienie online wniosku o otwarcie konta bankowego, jest już normą w większości banków. Problem pojawia się kiedy musimy zweryfikować naszą tożsamość i potwierdzić zawarcie umowy. Mamy tutaj  do wyboru trzy możliwe: wideo rozmowa, przelew weryfikacyjny oraz konto w aplikacji mobilnej.

Konto bankowe przez internet bez kuriera, przy pomocy aplikacji mobilnej, otworzymy w Banku Pekao S.A. Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie internetowej banku, dzięki aplikacji PeoPay, możesz otworzyć konto Przekorzystne na selfie. 

W trakcie procesu rejestracji wykonujemy telefonem zdjęcie twarzy. Tutaj znajdziesz krótką instrukcję.

Bank Credit Agricole, również udostępnia założenie konta bankowego przez internet bez kuriera. Podobnie jak w banku Pekao, nasze konto założymy w aplikacji mobilnej. Umowę zawiera się przez podanie kodu, który otrzymamy w wiadomości SMS. Dokładną instrukcję oraz krótki film instruktażowy znajdziesz pod tym linkiem. 

Otwórz konto bankowe w czasie wideo rozmowy.

Najlepszym sposobem na założenie internetowego konta bankowego, jest rozmowa wideo z konsultantem banku. Po kliknięciu przycisku „otwórz konto”, przeniesiemy się na stronę internetową banku.  

Wypełniamy prosty formularz z naszymi danymi osobowymi  i po przejściu do kolejnego etapu, wybieramy wideoweryfikację, jako formę zawarcia umowy. 

Warto zadbać o odpowiednią jakość naszej kamery oraz dobre oświetlenie. Wideo rozmowę można również przeprowadzić za pomocą telefonu komórkowego.

Podobnie jak przy wideo weryfikacji, zaczynamy od wypełnienia wniosku na stronie internetowej banku.  Wniosek zawiera nasze podstawowe dane osobowe i teleadresowe. Niezbędny może się też okazać  aktywny numer telefonu komórkowego. 

Na zakończenie, wybieramy zawarcie umowy za pomocą przelewu z innego banku.  Zazwyczaj wymagane jest przelanie niewielkiej kwoty.  Problemem jest dostępność tej metody w poszczególnych bankach. 

Często o wiele łatwiej założymy lokatę czy konto oszczędnościowe przez Internet w danym banku,  Dzięki temu, będąc już klientem banku, z łatwością samodzielnie, w naszym panelu użytkownika, uruchomimy dodatkowe konto osobiste.

W którym banku założymy konto bankowe przez Internet

Obecnie, chyba już każdy bank działający w Polsce, oferuje „konto bankowe przez Internet”. Stwierdzenie to można jednak rozumieć dwojako. 

Jako procedurę założenia konta bankowego za pośrednictwem Internetu lub jako obsługę naszego konta przez Internet. 

Dostęp do bankowości telefonicznej czy internetowej jest już dzisiaj standardem. Wypełnienie wniosku o konto bankowe na stronie internetowej banku również jest normą. 

Problem pojawia się, kiedy chcemy założyć konto bankowe przez internet bez kuriera.

Konto bankowe przez Internet bez kuriera w placówce bankowej

Konto bankowe nadal możesz otworzyć, w placówce wybranego przez Ciebie banku. W tej kwestii nic się jeszcze nie zmieniło. Powstają co prawda banki, które nie posiadają  stacjonarnych oddziałów, obsługujących klientów.  Opierają one swoją działalność głównie na nowoczesnych technologiach.

Tego typu rozwiązania nie są jednak jeszcze zbyt popularne w naszej części świata. W niektórych krajach azjatyckich, gdzie cyfryzacja jest o wiele bardziej posunięta, nowoczesne usługi bankowe, i konto bankowe przez Internet bez kuriera, nikogo już nie dziwią. 

Klienci w Polsce czy Europie,  nadal w  większości postrzegają bankowość w bardziej tradycyjny sposób. 

Chętnie odpowiemy na pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do udostępniania i komentowania wpisu.

2 komentarze do “Konto Bankowe przez Internet bez kuriera”

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Firma

Digital Promotion
kontakt@ekspert-bankowy.pl

+48 576 759 492

Polityka prywatności