Wonga szybkie pożyczki przez Internet

Wśród firm pożyczkowych, które aktywnie działają na polskim rynku, zdecydowanie wyróżnia się marka Wonga. Jest dosyć mocno reklamowana, dlatego o ofercie tego parabanku z pewnością słyszał każdy. To, co wyróżnia ofertę Wonga od kilkunastu innych parabanków, jest dostępność zarówno szybkich chwilówek, jak i pożyczek ratalnych, które można rozłożyć na raty dopasowane do możliwości spłaty.


NOWY, WSPANIAŁY ŚWIAT

>> Sprawdź ofertę pożyczki <<

Kilka słów o firmie

Marka Wonga jest jednym z finansowych graczy o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma powstała w Wielkiej Brytanii w 2007 roku, jednak od 2019 roku ma wyłącznie polskiego właściciela ze stuprocentowo polskim kapitałem. W codziennej działalności marka stosuje zasadę przejrzystości, elastyczności i selektywności. Już na etapie wnioskowania o pożyczkę klienci znają wszystkie jej koszty, mogą dopasować wysokość pożyczanej kwoty i termin spłaty do indywidualnych potrzeb i możliwości. Wonga dokładnie też sprawdza wnioskodawców, stosując zasadę odpowiedzialnego pożyczania.

W ofercie Wonga dostępne są pożyczki o dużej rozpiętości kwotowej – można pożyczyć od 50 do 20 000 złotych nawet na 48 rat. Kwota przyznanej pożyczki jest jednak uzależniona od oceny zdolności kredytowej. Wonga sprawdza swoich klientów w bazach kredytowych i w rejestrach dłużników. Pożyczki dostępne są wyłącznie dla klientów, którzy mają pozytywną historię kredytową, nie posiadają niespłaconych zobowiązań i terminowo regulowali do tej pory wszystkie raty pożyczek czy kredytów.

Zasady udzielania pożyczek

Aby otrzymać pożyczkę w Wonga, warto dobrze zapoznać się ze stroną internetową firmy. Wszystkie formalności odbywają się bowiem online. Zanim się zarejestrujesz i złożysz wniosek, sprawdź informacje na temat firmy, zasad udzielania pożyczek, a także zastanów się, czy będziesz w stanie spłacić pożyczkę w terminie. Pożyczki pozabankowe zdecydowanie nie są dobrą propozycją dla osób, które mają kłopoty finansowe i zaciągają kolejną pożyczkę na spłatę poprzedniej.

Pierwszym krokiem do złożenia wniosku pożyczkowego jest zarejestrowanie się na stronie internetowej Wonga. Potrzebne będą do tego dane z dowodu osobistego, a także przelew weryfikacyjny wykonany z banku, w którym posiadamy indywidualne konto. Koniecznie trzeba również posiadać aktywny numer telefonu komórkowego. Pożyczki w Wonga dostępne są dla osób pełnoletnich, obywateli polskich, z pozytywną historią kredytową. Po złożeniu wniosku trzeba poczekać na jego weryfikację. Jeśli decyzja pożyczkowa jest pozytywna, wszystkie kolejne formalności odbywają się błyskawicznie, a dodatkowe środki szybko trafiają na konto bankowe wnioskodawcy.

Wśród zalet korzystania z oferty Wonga warto wymienić między innymi: brak górnej granicy wieku (każdy dorosły obywatel może wnioskować o pożyczkę), jedna rata gratis, a także możliwość trzykrotnego, bezpłatnego przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Firma zapewnia również stałą i bezproblemową obsługę klienta – Biuro Obsługi Klienta działa przez siedem dni w tygodniu. Nowi klienci mają możliwość skorzystania z pierwszej pożyczki gratis, natomiast stali klienci mają dostęp do pełnego atrakcyjnych rabatów Programu Korzyści.

Opinie o Wonga

Marka Wonga jest niewątpliwie jedną z najbardziej znanych i uznanych firm pożyczkowych działających na polskim rynku. O jakości jej usług może świadczyć liczba zadowolonych klientów, którzy po jednorazowym skorzystaniu z oferty wracają do Wonga wielokrotnie. Jasne zasady, wysoka elastyczność, możliwość dopasowania pożyczki do indywidualnych potrzeb to zalety, które podkreślają stali klienci firmy.

Niewątpliwym atutem jest również możliwość spłacania zobowiązania w ratach – jest to o wiele wygodniejsze niż jednorazowa spłata sporej kwoty, z czym mamy do czynienia w większości innych firm pożyczkowych. Jeśli szukasz sprawdzonej, przetestowanej i bezpiecznej pożyczki pozabankowej, sprawdź ofertę Wonga i przekonaj się, jak szybko dodatkowe środki znajdą się na Twoim koncie bankowym.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego partnera biznesowego: Zarabiaj365.pl

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności