Szybkie pożyczki Provident

Firmy pozabankowe są doskonałą alternatywą dla oferty banków, szczególnie gdy potrzebujemy szybkiej gotówki przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do minimum. Jednym z liderów na polskim rynku pożyczek pozabankowych jest Provident, firma znana i przetestowana przez kilka milionów zadowolonych klientów.

Szybkie pożyczki Provident

>> Aktualne oferty pożyczek <<

O firmie Provident

Firma Provident ma wyjątkowo długą historię w porównaniu do innych parabanków działających w Polsce. Działa od 1997 roku, a w ciągu wielu lat działalności wielokrotnie modyfikowała swoją ofertę, dopasowując ją do zmieniających się potrzeb klientów.

Na początku działalności oferta Providenta dotyczyła jedynie pożyczek z obsługą domową i tygodniową spłatą rat. Obecnie jednak możliwe jest również wnioskowanie online, samodzielna obsługa pożyczki, możliwość zaciągnięcia zarówno pożyczki ratalnej, jak i szybkiej chwilówki na mniejsza kwotę, którą spłaca się jednorazowo. Od początku działalności Providenta w Polsce z jego oferty skorzystały już ponad 4 miliony klientów, a poziom zadowolenia klientów i satysfakcji z jakości obsługi wynosi 90 procent.

Zasady udzielania pożyczek

Zakres udzielanych w Providencie pożyczek jest dosyć szeroki – można pożyczyć od 500 do 20 000 złotych z rozłożeniem spłaty na 48 rat. Możliwość spłaty ratalnej to idealne rozwiązanie przy wyższych kwotach – dzięki temu comiesięczna spłata zobowiązania nie obciąża nadmiernie portfela pożyczkobiorcy. Już na etapie wnioskowania pożyczkobiorca otrzymuje informacje, ile będzie wynosiła comiesięczna rata, a także całkowity koszt pożyczki. Osoby, które nie czują się pewnie w poruszaniu się w internecie, mogą również skorzystać z pożyczki z obsługą w domu z tygodniową lub miesięczną spłatą rat.

Aby otrzymać pożyczkę w Providencie, koniecznie trzeba być osobą pełnoletnią i mieć polskie obywatelstwo. Kto wnioskuje o pożyczkę online, powinien dodatkowo posiadać własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Wnioskowanie przez internet jest wyjątkowo proste, a przy obsłudze domowej doradca klienta pomaga w wypełnieniu wszystkich formalności.

Szybkie pożyczki Provident w praktyce

Osoby, które wnioskują o pożyczkę w Providencie, muszą zdawać sobie sprawę z tego, że zostaną zweryfikowane w bazach dłużników. Nie jest to więc pożyczka bez BIK i bez sprawdzania baz. Na pozytywną decyzję i udzielenie pożyczki mogą liczyć klienci, którzy mają pozytywną historię kredytową. Wysokość udzielanego finansowania jest natomiast rozpatrywana indywidualnie – nie zawsze uda się więc otrzymać pożyczkę na taką kwotę, o jaką wnioskujemy.

Wśród zalet korzystania z oferty firmy Provident warto wymienić wysoki poziom obsługi klienta, minimum formalności, szybkie decyzje pożyczkowe, a także możliwość posiadania kilku pożyczek samoobsługowych jednocześnie. Podczas gdy inne parabanki nie udzielają kolejnej pożyczki przez spłatą poprzedniego zobowiązania, w Providencie jest to możliwe. Osoby, które mają problem z terminową spłatą, mogą natomiast liczyć na wsparcie ze strony firmy – warto więc w sytuacji kryzysowej od razu kontaktować się z doradcami Providenta, którzy pomogą w znalezieniu najlepszego rozwiązania w danej sytuacji.

Opinie o Provident

W okresie ponad ćwierć wieku działalności firma Provident obsłużyła 4 miliony klientów, wśród których byli zarówno odpowiedzialni pożyczkobiorcy, jak i osoby, które pożyczają nie do końca odpowiedzialnie. Nic więc dziwnego, że w przypadku tej drugiej grupy nieraz pojawiały się dodatkowe opłaty, windykacja czy nawet sądowe dochodzenie należności. Opinie na temat firmy Provident w wirtualnej przestrzeni bywają więc skrajnie różne – te negatywne pochodzą jednak od osób, które nierozsądnie pożyczają pieniądze lub w ogóle pożyczki nie otrzymały.

Zdecydowana większość klientów Providenta jest jednak zadowolona z jakości obsługi, wielu możliwości uzyskania finansowania, dopasowania spłaty do potrzeb. Jeśli ktoś pożycza odpowiedzialnie i w terminie reguluje raty, z pewnością będzie w stu procentach zadowolony z oferty Providenta i dołączy do grona usatysfakcjonowanych klientów firmy.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Kilka słów o blogu

Nasz serwis ułatwi Ci wybór produktu bankowego, odpowiadającego Twoim potrzebom. Służymy pomocą, bez względu na to, czy szukasz swojego pierwszego konta osobistego, lokaty, czy pożyczki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego partnera biznesowego: Zarabiaj365.pl

Firma

Digital Promotion
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
[email protected]

+48 576 759 492

Polityka prywatności