Szybkie pożyczki Provident

Firmy pozabankowe są doskonałą alternatywą dla oferty banków, szczególnie gdy potrzebujemy szybkiej gotówki przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do minimum. Jednym z liderów na polskim rynku pożyczek pozabankowych jest Provident, firma znana i przetestowana przez kilka milionów zadowolonych klientów.

Szybkie pożyczki Provident

>> Aktualne oferty pożyczek <<

O firmie Provident

Firma Provident ma wyjątkowo długą historię w porównaniu do innych parabanków działających w Polsce. Działa od 1997 roku, a w ciągu wielu lat działalności wielokrotnie modyfikowała swoją ofertę, dopasowując ją do zmieniających się potrzeb klientów.

Na początku działalności oferta Providenta dotyczyła jedynie pożyczek z obsługą domową i tygodniową spłatą rat. Obecnie jednak możliwe jest również wnioskowanie online, samodzielna obsługa pożyczki, możliwość zaciągnięcia zarówno pożyczki ratalnej, jak i szybkiej chwilówki na mniejsza kwotę, którą spłaca się jednorazowo. Od początku działalności Providenta w Polsce z jego oferty skorzystały już ponad 4 miliony klientów, a poziom zadowolenia klientów i satysfakcji z jakości obsługi wynosi 90 procent.

Zasady udzielania pożyczek

Zakres udzielanych w Providencie pożyczek jest dosyć szeroki – można pożyczyć od 500 do 20 000 złotych z rozłożeniem spłaty na 48 rat. Możliwość spłaty ratalnej to idealne rozwiązanie przy wyższych kwotach – dzięki temu comiesięczna spłata zobowiązania nie obciąża nadmiernie portfela pożyczkobiorcy. Już na etapie wnioskowania pożyczkobiorca otrzymuje informacje, ile będzie wynosiła comiesięczna rata, a także całkowity koszt pożyczki. Osoby, które nie czują się pewnie w poruszaniu się w internecie, mogą również skorzystać z pożyczki z obsługą w domu z tygodniową lub miesięczną spłatą rat.

Aby otrzymać pożyczkę w Providencie, koniecznie trzeba być osobą pełnoletnią i mieć polskie obywatelstwo. Kto wnioskuje o pożyczkę online, powinien dodatkowo posiadać własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Wnioskowanie przez internet jest wyjątkowo proste, a przy obsłudze domowej doradca klienta pomaga w wypełnieniu wszystkich formalności.

Szybkie pożyczki Provident w praktyce

Osoby, które wnioskują o pożyczkę w Providencie, muszą zdawać sobie sprawę z tego, że zostaną zweryfikowane w bazach dłużników. Nie jest to więc pożyczka bez BIK i bez sprawdzania baz. Na pozytywną decyzję i udzielenie pożyczki mogą liczyć klienci, którzy mają pozytywną historię kredytową. Wysokość udzielanego finansowania jest natomiast rozpatrywana indywidualnie – nie zawsze uda się więc otrzymać pożyczkę na taką kwotę, o jaką wnioskujemy.

Wśród zalet korzystania z oferty firmy Provident warto wymienić wysoki poziom obsługi klienta, minimum formalności, szybkie decyzje pożyczkowe, a także możliwość posiadania kilku pożyczek samoobsługowych jednocześnie. Podczas gdy inne parabanki nie udzielają kolejnej pożyczki przez spłatą poprzedniego zobowiązania, w Providencie jest to możliwe. Osoby, które mają problem z terminową spłatą, mogą natomiast liczyć na wsparcie ze strony firmy – warto więc w sytuacji kryzysowej od razu kontaktować się z doradcami Providenta, którzy pomogą w znalezieniu najlepszego rozwiązania w danej sytuacji.

Opinie o Provident

W okresie ponad ćwierć wieku działalności firma Provident obsłużyła 4 miliony klientów, wśród których byli zarówno odpowiedzialni pożyczkobiorcy, jak i osoby, które pożyczają nie do końca odpowiedzialnie. Nic więc dziwnego, że w przypadku tej drugiej grupy nieraz pojawiały się dodatkowe opłaty, windykacja czy nawet sądowe dochodzenie należności. Opinie na temat firmy Provident w wirtualnej przestrzeni bywają więc skrajnie różne – te negatywne pochodzą jednak od osób, które nierozsądnie pożyczają pieniądze lub w ogóle pożyczki nie otrzymały.

Zdecydowana większość klientów Providenta jest jednak zadowolona z jakości obsługi, wielu możliwości uzyskania finansowania, dopasowania spłaty do potrzeb. Jeśli ktoś pożycza odpowiedzialnie i w terminie reguluje raty, z pewnością będzie w stu procentach zadowolony z oferty Providenta i dołączy do grona usatysfakcjonowanych klientów firmy.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz