Jak Zarabiać na Kontach Bankowych

Posiadanie konta bankowego jest niezbędne, jednak zazwyczaj kojarzy nam się z comiesięcznymi opłatami. Z tego wpisu dowiesz się jak zarabiać na kontach bankowych. Sposób, który zaprezentuje, jest bardzo prosty, i oczywiście zupełnie legalny. Jeśli więc potrzebujesz dodatkowej gotówki, czytaj dalej.

Jak Zarabiać na Kontach Bankowych

Zarabianie na kontach bankowych jest wbrew pozorom bardzo proste. Nie wymaga posiadanie specjalistycznej wiedzy, czy wybitnych umiejętności. Dodatkowo wszystkie czynności możesz wykonywać przez Internet, w zaciszu własnego mieszkania.

Najlepszy sposób jak zarabiać na kontach bankowych

Na polskim rynku działa obecnie kilkadziesiąt różnych banków. Taka sytuacja powoduje sporą konkurencję. Banki walczą o klientów różnymi sposobami, wydając na to ogromne sumy pieniędzy. Bardzo łatwo możesz z tego skorzystać.

Czytaj też: Konto bez kuriera.

Na kontach bankowych można zarabiać na kilka różnych sposobów. Jednym z nich są promocje bankowe, w których za założenie konta przez nowego klienta, można otrzymać atrakcyjny bonus pieniężny. Ile dokładnie ? To zależy od promocji i od banku, ale może to być nawet kilkaset złotych.

W swojej ostatniej promocji Citi Bank Handlowy oferować nowym klientom 150 zł. Zawsze warto jednak zapoznać się dokładnie z warunkami wypłaty tej premii specjalnej. W przypadku Banku Handlowego bonus był rozłożony na trzy części. Pierwsze 50 zł za logowanie do bankowej aplikacji mobilnej, oraz 50 zł za jednorazowy przelew wynagrodzenia na konto.

W momencie, kiedy to czytasz, promocja może być już nieaktualna, ale przytaczam ją jako przykład. Konkurencja jest coraz większa, więc promocji także będzie w przyszłości więcej.

Zarabiaj w programach partnerskich

Możliwość dodatkowego zarobku na produktach bankowych oferują programy partnerskie.  Dzięki nim możesz zarabiać na polecaniu kont bankowych znajomym czy rodzinie. Za założenie konta osobistego z Twojego polecenia, otrzymasz od kilkudziesięciu złotych za konta osobiste, do kilkuset złotych w przypadku kont firmowych.

Po rejestracji w programie otrzymasz specjalne linki afiliacyjne, które posłużą do promowania przez Ciebie usług bankowych. Za każdym razem, kiedy ktoś założy konto bankowe, klikając w Twój link, Ty otrzymasz prowizje. Z linków polecających możesz skorzystać również osoba zarejestrowana w programie. Zakładając konto z własnego linka sprawdzisz działanie programu, oraz zarobisz swoją pierwszą prowizję.

Jeśli masz pytania jak zarabiać na kontach bankowych, napisz w komentarzu, lub wyślij wiadomość e-mail.

5/5 - (9 votes)

Dodaj komentarz