Ikano Bank wprowadza prosty, skandynawski styl w finansach

Skandynawski styl wyróżnia przytulny minimalizm, prostota, funkcjonalność i naturalność. I choć zazwyczaj mówimy tutaj o aranżacji wnętrz, to cechy tego stylu z powodzeniem można przenieść na pole funkcjonowania w biznesie. Z takim modelem działania możemy spotkać się w Ikano Banku, który swoje korzenie ma właśnie w Szwecji. Został założony w 1995 roku przez twórcę znanej sieci sklepów meblowych IKEA. Od 2010 roku działa także w Polsce, gdzie znany jest ze swojego nowatorskiego podejścia do finansów. Czerpiąc inspirację z szwedzkich korzeni, silnie koncentruje się na prostocie, przejrzystości i uczciwości wobec klientów.

ikano_homebanking
Ikano Bank

Bank z wartościami

Zdrowy rozsądek i prostota to zasada nr 1, którą Ikano Bank kieruje się w codziennej pracy. Odzwierciedleniem tego są przejrzyste warunki i krótka forma umów podpisywanych z klientami, ale także prosty, przystępny język komunikacji – zarówno pisemnej jak i bezpośredniej.

Bank wyróżnia także zobowiązanie do ochrony środowiska naturalnego oraz zrównoważone podejście do działalności biznesowej. W tym duchu plany szwedzkiego banku są ambitne. Do 2025 r. 100 % umów kredytowych będzie podpisywana zdalnie! Na deklaracjach działania Ikano Banku się nie kończą. W codziennej pracy banku dominuje także podejście „paper-less”. Co więcej, już po raz drugi bank został także wyróżniony certyfikatem Great Place to Work®, przyznawany firmom o wyróżniającej się kulturze miejsca pracy, ocenianej anonimowo przez pracowników.

Raty w IKEA tylko z Ikano Bankiem

Ikano Bank jest częścią Grupy Ikano, założonej przez twórcę IKEA, przez co jest blisko związany ze sklepami tej popularnej sieci meblowej. Pomaga spełniać marzenia o funkcjonalnych wnętrzach i realizować pomysły na urządzenie domu, oferując raty na produkty i usługi IKEA w sklepach stacjonarnych oraz online.

Ikano Bank jest wyłącznym partnerem IKEA w zakresie usług finansowych. W stałej ofercie klienci mogą skorzystać z zakupów na raty 0% na 3 lub 6 miesięcy (RRSO %) oraz raty oprocentowane – od 12 do 48 miesięcy (RRSO 23,41%). Nową propozycją jest oferta Raty z obniżonym oprocentowaniem, która umożliwia rozłożenie płatności na 30 rat z niższym oprocentowaniem (RRSO 9,92%).

Wymarzone wnętrze dostępne od ręki

Jako że misją Ikano Banku jest tworzenie możliwości lepszego życia poprzez oferowanie prostych, przystępnych cenowo usług, klient może skorzystać z rat w IKEA już przy zakupach od 300 złotych i od razu cieszyć się kupionymi produktami.

Maksymalna kwota zakupów na raty to 50 tys. zł w sklepie stacjonarnym oraz 28 tys. zł przy zakupach online. Przy kredytach do 28 tys. zł do złożenia wniosku wystarczy jedynie polski dowód osobisty. Powyżej tej kwoty konieczne jest dołączenie dokumentów potwierdzających dochód.

Wniosek można złożyć podczas zakupów w wybranym sklepie IKEA lub całkowicie online, nie wychodząc z domu. W takim wypadku klient podpisuje umowę zdalnie, a IKEA dostarcza zamówione meble prosto do domu lub można je odebrać w wybranym punkcie odbioru.

Kredyt gotówkowy Ikano Banku

Raty IKEA to nie jedyny popularny produkt Ikano Banku. Dzięki prostym zasadom wnioskowania oraz przejrzystym i uczciwym warunkom udzielenia kredytu, Ikano Bank wybierają także klienci poszukujący finansowania większych wydatków – samochodu, podróży, sprzętu czy remontu. Spłatę kredytu gotówkowego na dowolny cel, o wartości do 150 tys. zł, można rozłożyć na okres do 120 miesięcy (RRSO 15,35%). Stałe oprocentowanie gwarantuje niezmienną ratę przez cały ten okres. W uzyskaniu kredytu pomagają liczni partnerzy banku, jak np. Expander, Notus Finanse czy Lendi, którzy służą wsparciem w procesie ubiegania się o pożyczkę. Umowę o kredyt klienci mogą podpisać zdalnie, nie wychodząc z domu. Warto zaglądać też na stronę Ikano Banku, by sprawdzić aktualne promocje na kredyt gotówkowy.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty Ikano Banku dostępne są na stronie: https://ikanobank.pl/.

Artykuł sponsorowany

Raty IKEA (30 rat z obniżonym oprocentowaniem) – RRSO 9,92%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,92% i została obliczona na dzień 25.08.2023 r. Oprocentowanie zmienne 9,5%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 000,00 zł; całkowity koszt kredytu 2 038,08 zł (prowizja 0 zł; odsetki 601,27 zł; ubezpieczenie 0 zł; usługi dodatkowe 0 zł); całkowita kwota do zapłaty 18 038,09 zł; 30 miesięcznych rat, w tym 29 równych rat w wysokości po 601,27 zł i ostatnia rata wyrównująca 601,26 zł. IKEA Retail Sp. z o.o. współpracuje z Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce – przyjmuje dane od Kredytobiorców, informuje o ofercie Ikano Banku oraz o procesie udzielania kredytu. Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Raty IKEA 0% (3 lub 6 rat) – RRSO 0%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0% i została obliczona na dzień 25.08.2023 r. Oprocentowanie stałe 0%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 800,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł (prowizja 0 zł; odsetki 0 zł; ubezpieczenie 0 zł; usługi dodatkowe 0 zł); całkowita kwota do zapłaty 2 800,00 zł; 6 miesięcznych rat, w tym 5 równych rat w wysokości po 466,67 zł i ostatnia rata wyrównująca 466,65 zł. IKEA Retail Sp. z o.o. współpracuje z Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce – przyjmuje dane od Kredytobiorców, informuje o ofercie Ikano Banku oraz o procesie udzielania kredytu. Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Raty IKEA – RRSO 23,41%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 23,41% i została obliczona na dzień 30.10.2023 r. Oprocentowanie zmienne 11,90%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 700,00 zł; całkowity koszt kredytu 1 108,56 zł (prowizja 446,50 zł; odsetki 662,06 zł; ubezpieczenie 0 zł; usługi dodatkowe 0 zł); całkowita kwota do zapłaty 5 808,56 zł; 24 miesięczne raty, w tym 23 równych rat w wysokości po 242,03 zł i ostatnia rata wyrównująca 241,87 zł. IKEA Retail Sp. z o.o. współpracuje z Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce – przyjmuje dane od Kredytobiorców, informuje o ofercie Ikano Banku oraz o procesie udzielania kredytu. Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Więcej na ikanobank.pl

Kredyt gotówkowy – oferta standardowa – RRSO 15,35%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 15,35% i została obliczona na dzień 02.01.2024 r. Oprocentowanie stałe 10,99%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 40 700,00 zł; całkowity koszt kredytu 22 139,09 zł (prowizja 0 zł; odsetki 18 073,16 zł; ubezpieczenie 0 zł; usługi dodatkowe 0 zł); całkowita kwota do zapłaty 62 839,09 zł; 78 miesięcznych rat, w tym 77 równych rat w wysokości 805,63 zł i ostatnia rata wyrównująca 805,58 zł. Dostępność kredytu uzależniona jest od indywidualnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Oceń post

Dodaj komentarz