Konto w Alior Banku

 

Konto w Alior Banku

Alior Bank jest jednym z niewielu polskich banków, w którym założymy konto całkowicie przez Internet. Jest to możliwe dzięki weryfikacji tożsamości klienta w czasie rozmowy wideo. Osoba składająca wniosek okazuje dowód osobisty do kamery internetowej, a system komputerowy odczytuje dane klienta. Następnie pracownik banku porównuje dane z wniosku z danymi z dokumentu tożsamości.

Dzięki temu rozwiązaniu, decyzje o uruchomieniu konta można otrzymać nawet w 10 minut. Wszystko odbywa się całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu. Weryfikacja wideo jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które z różnych powodów nie mają możliwości wizyty w placówce bankowej. Założenie konta w procesie wideoweryfikacji jest traktowane przez bank na równi z wizytą  w oddziale.

Innym sposobem zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bankowego, jest podpisanie umowy w czasie wizyty kuriera. Osoba zainteresowana otwarciem rachunku wypełnia najpierw krótki wniosek w internecie, a następnie wybiera wizytę kuriera jako formę potwierdzenia umowy. W czasie wizyty kuriera w naszym domu podpisujemy dokumenty.

Jeżeli natomiast mamy już konto w innym banku i planujemy otworzyć kolejne, Alior Bank oferuje również skorzystanie z opcji przelewu weryfikacyjnego. Tutaj również najpierw wypełniamy wniosek online, a następnie przelewamy drobną kwotę na wskazany przez bank rachunek.

http://Alior%20Bank%20jest%20jednym%20z%20niewielu%20polskich%20banków,%20w%20którym%20założymy%20konto%20całkowicie%20przez%20Internet.%20Jest%20to%20możliwe%20dzięki%20weryfikacji%20tożsamości%20klienta%20w%20czasie%20rozmowy%20wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *